TEST
pátek 27. 9.
BERLIN MANSON /SK + FVLCRVM /SK
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Snívalo sa mi, že horel Hotel Kyjev! Berlin Manson se vrací do Paláce Akropolis, tentokrát nebude chybět ani slovenský producent FVLCRVM.

Berlin Manson

„Minulosť je na nič, korene sú zbytočné, keď neslúžia na to hľadať čo je společné,“ zpívají Berlin Manson na svém debutovém albu Poor but Sexy. Jde jen o jednu z mnoha hlášek, které vám utkvějí v hlavě hned po prvním poslechu. Adam Dragun a Patrik Nagy kombinují rap se synth punkem originálně jako málokdo. Dvojici doplňuje bubeník Tomáš Tabiš, který koncertům přidal ještě víc syrové energie. Skladby Berlin Manson jsou plné rozhořčení ze společenské ignorace, agrese a homofobie. Dohromady dávají generační výpověď, kterou je nejlepší prožít naživo.

FVLCRVM

Pišta Kráľovič aka FVLCRVM patří mezi nejvyhledávanější producenty na slovenské i české scéně. Headlinuje tuzemské festivaly, dělá beaty pro rappery, spolupracuje se zahraničními hvězdami i mladými talenty. Jeho audiovizuální show před lety patřila k vrcholům festivalu Pohoda. Nepřekvapí, že má na kontě už tři ceny Radio_Head Awards – tu poslední za skladbu roku Hotel Kyjev, kterou vydal společně s Berlin Manson. Naživo ve stoprocentním provedení si ji můžete užít na konci září v pražském Paláci Akropolis. Těšit se můžete samozřejmě i na FVLCRVMovy aktuální singly a skladby z letošního EP Aimés.

Za dramaturgií série Pulz v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Koncert je uspořádán za podpory Liveurope. První celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa.