neděle 28. 11.
PŘESUN V JEDNÁNÍ - ELDERBROOK /UK
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Situace je nadále složitá, a tak se v původním termínu v Praze nedočkáme ani koncertu britského
zpěváka a producenta Elderbrooka. „Ani nemohu popsat, jak těžké pro mě tohle rozhodnutí bylo, nevíte, jak moc jsem se těšil, až vyjedu na turné k debutovému albu. Bohužel to teď není bezpečné, a proto jsem byl nucen turné přesunout na podzim,“ vzkazuje fanouškům
Elderbrook.

Nový termín koncertu je naplánovaný na 28. listopadu 2021, koncert je také z produkčních
důvodů přesunut (z klubu MeetFactory) do Paláce Akropolis. Již zakoupené vstupenky zůstávají platné i na nový termín, v případě nutnosti je možné je v místě nákupu vrátit do 29. března.

Elderbrookova spolupráce s producentským duem CamelPhat na singlu Cola z roku 2017 ho z undergroundu vystřelila do hitparád mainstreamových playlistů po celém světě. Sladkou tečkou za úspěchem, jenž předčil všechna očekávání, byla nominace na cenu Grammy. Neobyčejný performer, multiinstrumentalista a zpěvák se proslavil díky svým citlivým tanečním bangerům, ve kterých se věnuje třeba psychickému zdraví i otázkám identity. Kromě společných singlů s producenty první třídy (Diplo, Rudimental) má Elderbrook na svém kontě i dva vyprodané pražské koncerty anebo turné s Bonobem či Jungle.


 
Doporučujeme