středa 21. 6.
YMNK /FR
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

YMNK je francouzský hudebník a nadšenec do DIY syntezátorů. Rád experimentuje, zkoumá a hraje si se zvuky. To se přímo projevuje i v jeho hudbě, kde je mimo jiné jeho modulární cesta doprovázena elektrickou kytarou.

Můžete zažít výpravu do psychedelického housu Caribou, tak dobře jako do hédonistického chaosu Dana Deacona, s esencí 8bitových zvuků, ambientní hudby nebo dokonce math-rocku!

Ale je to právě pódium, na kterém se plně uvolní a předvede živou a ucelenou show plnou hardwaru a drátů… dějiště všeho!

Palác Akropolis uvítá YMNK na residenčním pobytu, ve kterém bude několik dnů intenzivně pracovat na své nové koncertní show se svými techniky pod dohledem našich zvukařů a osvětlovačů. Výsledek jtéto spolupráce uvidíte uvidíte na dnešním koncertě.

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva Kultury. Tento koncert podporuje Liveurope.

Liveurope je první celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa


 
Doporučujeme