pátek 13. 10.
PAST + BERLIN MANSON /SK
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Jeden z vrcholů letošního ročníku koncertní série PULZ. Velký sál Paláce Akropolis ovládnou dvě dvojice – slovenští Berlin Manson a česká P/\ST.

P/\ST

Loni se postarali o jeden z nejdivočejších koncertů prvního ročníku série PULZ. Po vyprodané Malé scéně teď Dan Kranich a Ivo Sedláček zamíří do Velkého sálu. Dvojice P/\ST už přes čtyři roky osobitě propojuje alternativní rap s metalem a teatrálností. Od první show je vždy zárukou energie a nezkrotného koncertního zážitku. Navíc má venku novou desku TINNITUS v čele s živelným titulním trackem, který naživo nebude chybět ani v Paláci Akropolis. Nenechte si ujít show, po které se na Žižkově zpříčí každá ocelová tyč.

Berlin Manson

„Ja netancujem, len kývem hlavou, A predstieram nezáujem,“ vyřvává slovenská dvojice Berlin Manson na debutové nahrávce Život končí keď máš trinásť. Patrik Nagy a Adam Dragun patří mezi hlavní slovenské objevy loňského roku. Rozkývaly hlavy publika trenčínské Pohody, ale i mnoha českých klubů. Kombinace postpunkové bezútěšnosti, tvrdé elektroniky a rapové estetiky vystihuje vycházející jméno klubové scény, které potřebujete zažít live. A jejich plány do budoucna? Další EP, rozpadnutí a reunion.

Brzy oznámíme jméno umělce, který se postará o afterparty. Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč. Večer se uskuteční ve spolupráci s Akropolis Underground.

Tento koncert podporuje Liveurope. Liveurope je první celoevropská iniciativa podporující koncertní kluby v jejich snaze pořádat koncerty začínajících evropských umělců. Projekt Liveurope je spolufinancován programem Evropské unie Kreativní Evropa


 
Doporučujeme