pátek 25. 11.
BOHEMIAN TABOO ROAD SHOW
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Bohemian Taboo Road Show Podtitul: Jak rozvíjet erotickou inteligenci 25. 11. 2022 – 18:00 – 22:00 Palác Akropolis, Praha /…iantaboo.com /…emiantabooCZ /…hemian_taboo /…ohemiantaboo

Prvním našim počinem byla v roce 2019 kniha Bohemian Taboo Stories. Nyní přicházíme s komponovaným programem zaměřeným na to, čemu my říkáme erotická inteligence. Prostřednictvím výtvarného, designu, diskuze, literatury a performativních umění chceme otevřít téma významu intimity, genderu, nahoty, sexuality a erotiky, ale také cenzury a banování postihující kreativní tvorbu. Tento program jsme nazvali Bohemian Taboo Road Show.

Program – 18:00 – 22:00 Otevření sálu, volna prohlídka pop-up výstavy Hudební vystoupení Autorské čtení Vystoupení s japonským uměním shibari Akrobatické vystoupení Panelová diskuse O rozvoji erotické inteligence prostřednictvím umění a nebezpečí jeho cenzury Burlesque vystoupení Taneční vystoupení Aautogramiáda Těšit se tak můžete nejen na originální velkoformátové fotky, oleje na plátně, digitální art, unikátní design intimních pomůcek, ale na panelovou diskusi moderovanou spisovatelkou, básnířkou a slamerkou Annou Beatou Háblovou, na autorské čtení spoluautorky Bohemian Taboo Stories, japonskou bondage shibari, akrobatické vystoupení dvou, ve svetě sbírající medaile na evropských a světových soutěží, bohémskou burlesku a strhující svetelnou, taneční show. V průběhu večera také bude příležitost si vystavená díla a merchandise zakoupit nebo objednat Konkrétní jména vystupujících a vystavujících budou oznamována v nejbližších dnech. Dresscode na tuto akci je dobrovolný. Vhodná je elegance, kreativita, originalita nebo jen to, v čem se cítíte dobře. Vstupenky v předprodeji v sítí GoOut.cz k stání za 790 Kč, na místě za 990 Kč, na místě pak k stání za 990 Kč a k sezení za 1.190 Kč. Předprodej bude zahájen v sítí www.GoOut.cz a na stránkách /…akropolis.cz dne 26. 10. 2022. Změna programu vyhrazena.


 
Doporučujeme