neděle 17. 10.
MICHAL HORÁK – MICHALBUM TOUR
18:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Chytrý humor, skočné melodie, nakažlivá energie a pořádná fůra léty i YouTubem prověřených hitovek, stejně jako nových pecek. Přesně tuhle kombinaci můžete očekávat od koncertu mladého talentovaného písničkáře Michala Horáka, jenž v rámci podzimní šňůry ke svému druhému řadovému albu Michalbum zavítá i do vašeho města/klubu!

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista, který kromě muziky stíhá také studium Pedagogické fakulty UK, platí za jednoho z nejvýraznějších představitelů písničkářské generace, jež se na scéně objevila po nástupu Tomáše Kluse či Xindla X, a řadí se tak po bok jmen jako Pokáč nebo Voxel.

Co naznačily první singly V 7:25, Hej teto! nebo Vysokoškolskej song, stvrdil Horák albovým debutem Michalovo cédéčko na sklonku roku 2019, na nějž navázal veleúspěšným turné včetně dvojnásobně vyprodané pražské Malostranské besedy. Nyní konečně nastává čas pro očekávané druhé album, na kterém se objeví i nejedna z písní, jimiž mladý písničkář bavil fanoušky během dlouhého lockdownu a s jejichž klipy pravidelně bodoval v trendech YouTube.

Jak aktuální tvorba potvrzuje, ani s druhou řadovkou, pojmenovanou tak trochu typicky „po horákovsku“ Michalbum, neztrácí rozverný mladík nic ze své sympatické civilnosti a svého umu s lehkostí a vtipnou nadsázkou glosovat každodennost, ani situačního humoru a jisté bezstarostnosti. A totéž můžete očekávat i od jeho koncertů, které jsou garancí uvolněného a zábavného hudebního zážitku, po němž vám zůstane na tváři úsměv od ucha k uchu ještě dlouho poté, co dozní poslední tóny…


 
Doporučujeme