neděle 13. 2.
Wes Peden - Rollercoaster
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Ultramoderní pop-punkové žonglování Žonglérský superhrdina se vrací a s ním i hodina nefalšované radosti. Vzrušení z jízdy na horské dráze a její konstrukce jsou výchozím bodem pozoruhodného žonglování.

Wes Peden v představení Rollercoaster ohýbá veškerá divadelní pravidla a vytváří bezpečné místo ve vesmíru pro uvedení toho nejtěžšího žonglování, jaké kdy bylo na jevišti provedeno!

Za pomoci obrovských nafukovacích konstrukcí a doprovodu zkreslených zvuků z atrakce zábavního parku předvádí Peden originální triky inspirované horskými dráhami. Obřad s žonglovacími talíři se stává oslavou velkých jízd minulosti, epické disco-žonglování se třemi míčky evokuje vývoj horských drah, čtyři metry dlouhá průhledná trubice stočená kolem Wesova těla zase připomíná dráhu plnou smyček, zákrut a spirál.

Délka: 55 minut Věk: 9+ Video: https://www.dropbox.com/…FnVz6LojIb4a?dl=0

Režie a performance: Wes Peden Hudba: Mika Forsling Scénografie: Félix Chameroy Světelný design: Vilhelm Montán Lindberg Producent a rezervace turné: Gandini Juggling Foto: Eva Lindblad, Einar Kling-Odencrants Financováno: Stockholms Stad a Konstnärsnämndens, Švédsko S podporou: Subtopia, Burt Out Punks a Cirkusflätan, Švédsko


 
Doporučujeme