PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
program
26. 4.
KOPRODUKCE ►
Brass Avenue
+
KJ SAX
26. 4.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
27. 4.
KOPRODUKCE ►
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
29. 4.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
PALIOME
29. 4.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
3. 5.
MUSIC INFINITY ►
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
3. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 5.
JAZZ NEJTEK SELECTION ►
THE SURVIVORS
6. 5.
20:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
13. 5.
ZAHAJOVACÍ KONCERT RESPECT FESTIVALU
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 5.
LIVEUROPE ►
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14. 5.
17:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
16. 5.
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5.
BEANS ►
MONTE MAI
/IT
16. 5.
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
17. 5.
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
17. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 5.
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 5.
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21. 5.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5.
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
30. 4.
WOODOO ►
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30. 4.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
1. 5.
PULZ ►
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, MAT213 & ZDENA, NEVERTOUCH A DALŠÍ
1. 5.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 5.
STAGIONA ►
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
5. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz