sobota 27. 4.
KORBEN DALLAS /SK
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info
Korben Dallas v březnu 2019 vydávají nové studiové album s názvem "Bazén". Producentem nahrávky je britský hudebník a skladatel Eddie Stevens (Moloko, Sia, Jana Kirschner). Kapela album představí na československém turné, v rámci kterého zavítají i do našeho města.

Korben Dallas v březnu 2019 vydávají nové studiové album s názvem „Bazén“. Producentem nahrávky je britský hudebník a skladatel Eddie Stevens (Moloko, Sia, Jana Kirschner). Kapela album představí na československém turné, v rámci kterého zavítají i do našeho města.

Korben Dallas se za pár let existence vypracovali z undergroundové scény na jednu z nejžádanějších slovenských klubových a festivalových kapel. Debutovou nahrávku „Pekné cesty“ zaujali kritiky, výrazněji se prosadili s druhým albem „Karnevalová vrana“. Na Radio Head Awards 2013 získali ceny za nejlepší album, singl (Otec) a nejlepší koncertní kapelu. V roce 2014 skupina vydala třetí album „Banská Bystrica“, v roce 2015 nahrávku se symfonickým orchestrem „Kam ideme“ a zatím posledním albem je loňské „Stredovek“.

Korben Dallas – Bazén Tour 2019


 
Doporučujeme