sobota 18. 3.
WHITE RABBIT RED RABBIT ► účinkuje ► PETR PROKOP / VOSTO5
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info
WHITE RABBIT RED RABBIT - PETR PROKOP

WHITE RABBIT RED RABBIT – PETR PROKOP

Každý večer jiná osobnost ve světovém divadelním hitu White Rabbit Red Rabbit. Tentokrát v podání Petra Prokopa, zakládajícího člena VOSTO5.

Představení White Rabbit Red Rabbit se stalo během několika let doslova hitem v různých částech světa zahrnující i světoznámou newyorskou Broadway nebo festival Fringe Edinburgh. Idea je jednoduchá a promyšlená. Každý večer vypráví Nassimův Soleimanpourův text někdo jiný, který se s textem seznámí až v minutě samotného představení. Jak si s ním poradí Petr Prokop, zakládající člen Divadla VOSTO5? Jak se vypořádá se záludnostmi a nástrahami bílých a červených králíků?

V hlavní a jediné roli Petr Prokop

Pražské Divadlo Vosto5 bylo založeno v roce 1996 Ondřejem Cihlářem, Davidem Kašparem a Petrem Prokopem. Jedná se o nezávislý generační soubor vytvářející autorské inscenace značného tematického a žánrového rozpětí spojené originální poetikou a typickým neotřelým humorem, kterému nechybí prostořeká odvaha a nadhled. Tvorba Divadla Vosto5 je kořeny spojena s odkazy moderního kabaretu a text-appealových klauniád, které spolu s improvizační samozřejmostí prorůstající v různé míře veškerá představení souboru.


 
Doporučujeme