PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
květen
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
MONTE MAI
/IT
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
Lišky dávaj dobrou noc (BROKEN BEATS)
24.
25. 05
DANCETOPIA SYMPOSIUM
INTERVENTIONS ►
FANTASY & REALITY
25.
26. 05
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
říjen
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
program
13. 5. 2024
ZAHAJOVACÍ KONCERT RESPECT FESTIVALU
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13. 5. 2024
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 5. 2024
LIVEUROPE ►
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14. 5. 2024
17:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
15. 5. 2024
STAGIONA ►
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15. 5. 2024
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
15. 5. 2024
STAGIONA ►
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15. 5. 2024
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
09:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5. 2024
PRO ŠKOLY
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
16. 5. 2024
11:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5. 2024
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16. 5. 2024
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
17. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 5. 2024
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 5. 2024
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 5. 2024
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21. 5. 2024
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5. 2024
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 5. 2024
DIVADELNí PřESAHY ►
DANCETOPIA SYMPOSIUM
25. 5. 2024
11:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 5. 2024
DANCETOPIA SYMPOSIUM
INTERVENTIONS ►
FANTASY & REALITY
25. 5. 2024
19:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
26. 5. 2024
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26. 5. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6. 2024
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6. 2024
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6. 2024
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6. 2024
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
14. 5.
LIVEUROPE ►
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14. 5.
17:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
15. 5.
STAGIONA ►
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15. 5.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
18. 5.
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz