X
středa 13. 4.
ZRUŠENO - ASAF AVIDAN /ISR
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

ASAF AVIDAN RUŠÍ TURNÉ

Asaf Avidan ze zdravotních důvodů ruší zbytek evropského turné. Je nám to líto, ale koncerty 12. dubna v brněnské Flédě a 13. dubna v Paláci Akropolis v Praze jsou tímto také zrušeny. Zaplacené vstupné bude vráceno v plné výši a peníze obdržíte zpět na účty/karty odkud proběhla platba. Asaf Avidan posílá vzkaz všem svým fanouškům v Evropě:

Ahoj všem!

Jarní turné Anagnorisis se zastavuje, protože já a další členové mé kapely jsme se nakazili Covidem.

Jak možná víte, cítil jsem se nemocný a zrušil jsem tři koncerty, abych se mohl vyléčit a pokračovat v turné. Přestože se již cítím mnohem lépe, byl jsem pozitivně testován na Covid, což podle německých předpisů znamená, že budu muset zůstat v karanténě, dokud nebude můj test negativní. To může trvat déle než týden, a protože po mně byli pozitivně testováni i další členové kapely, může trvat ještě déle, než budou z karantény propuštěni i oni. Tím vším chci říct, že s ohledem na platné předpisy a s ohledem na odpovědnost vůči členům crew, i vůči fanouškům, je v této fázi jedinou správnou cestou zastavit, odpočinout si, přeskupit síly a vrátit se v létě a turné dokončit.

Opravdu jsem chtěl dokončit to, co jsme začali, a těšil jsem se a tvrdě pracoval na tom, abych se mohl vrátit na pódium. Jsem zklamaný a smutný, že jsme se museli zastavit v polovině, ale jsem upřímně neskutečně hrdý na celý svůj tým, co všechno zvládli.

Vyrazit na mezinárodní turné uprostřed celosvětové pandemie bylo riziko. Věděli jsme, že změny předpisů, nečekané zvýšení počtů případů a obecná nechuť lidí chodit ven a kupovat si vstupenky tlačí většinu umělců ke zrušení turné. Ale pro nás, ať už hloupé nebo odvážné, nebo prostě jen otrávené z dalšího čekání, jsme se rozhodli, že na tohle turné prostě vyrazíme.

A udělali jsme to! Za necelý měsíc jsme si zahráli před tisíci fanoušků. Byly to krásně večery s ostatními živými lidmi. Živá hudba!

Láme mi srdce, že musíme zrušit zbytek koncertů a přijít o takové chvíle ve zbytku plánovaných měst. Ale my se tam dostaneme. Posledních pár let nám znovu a znovu připomíná, že jsme jen lidé, křehcí a bezmocní, a že některé věci prostě nemůžeme ovlivnit. Ale tento měsíc naplněný vystoupeními jsem opět viděl všechny tyto “jen lidi” v jejich nejkrásnější podobě. Scházeli se v sálech, aby si sami prošli svými emocemi prostřednictvím estetiky umění. Chápající naši křehkost i bezvýznamnost, a přesto s odvahou říci, že budeme pokračovat :-). Takže ano. Projdeme karanténou. Zregenerujeme se. Nabereme nové síly. A pak budeme pokračovat. Brzy se uvidíme. Mějte se dobře.

S láskou, Asaf


X