zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Bluesteak /CZ + Hodně podně /CZ
30/05/2009 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

BLUESTEAK

Znojemské trio servírující blues a funky v rockové omáčce. Dráhu slávy a slávu dráhy nastoupili v květnu 2007. Jejich ambice se týkají pouze Země, kterou se snaží nevtíravým způsobem dobýt.

HODNĚ PODNĚ

Kapela Hodně Podně je ze Soběslavi a blízkého okolí. Hraje výhradně vlastní tvorbu ve vlastním stylu, který lze definovat jako směs folku, rocku, punku a ska. Kapela se začala scházet v dubnu 2004 kdy se uskutečnily první zkoušky studentů soběslavského gymnázia (samozřejmě v garáži). Tehdy ještě čtyřčlenná kapela fungovala ve složení: Irča (kytara), Kiki (zpěv a flétna), Martin (trumpeta) a Richard (bicí). Brzy na to se přidala Eliška (baskytara) a kapela začala koncertovat. Dalším členem se za poněkud neveselých okolností (původně jako záskok za zraněného trumpetistu) stal Standa (saxofon). Organizační stránku má na starost koci.

Kapela natočila celkem tři dema, první dvě plně vlastními silami v tělocvičně. První demo které je možno brát jako poslouchatelné je Žena na Měsíci!, natočené u Martina Maredy (Peshata). Všechny nahrávky naleznete na webu, kde si můžete objednat i CD, placky a případně se podívat na klipy. V letošním roce bylo u PHR vydáno CD TANECUDNA, nahrané opět u Martina Maredy. Naleznete na něm 9 skladeb, které vás jistě pohltí a nepustí.

 
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE. Vedoucí projektu: Martina Rychtová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.