ŽIŽKOV SOBĚVirtuální prohlídkaFacebookYouTubeAGalerieNewsletter English

Palác akropolis se podílí na široké škále českých i zahraničních uměleckých projektů z oblasti hudby, divadla A výtvarného umění.

EuroConnections

Souřadnice koncertní série EuroConnection - žhavá současnost, nové trendy, ORIGINÁLNÍ  KAPELY, Evropa. A každý měsíc jedna premiéra!

AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

Jednoduše útok na všechny smysly: hudba, pohyb a obraz – propojeno nejmodernějšími technologiemi. Workshopy a dílny za účasti odborníků a pro každého! 

Midnight Session

Něco uhrančivého z hluboké minulosti  SEVERSKÝCH  národů prosakuje do současné hudby, uchvacuje  mladé muzikanty... valí se na nás /hlavně o půlnoci/ a baví nás... Ty nejlepší hudební soubory z Islandu, Norska, Finska, Švédska – to je Midnight session.

Music Infinity

To nejlepší z budoucnosti audiovizuálního umění. Nabízíme to, co v běžných médiích není možné uslyšet. Pokud se chcete zorientovat v nových jménech hudebního světa, Music Infinity je pro vás to pravé.

Stagiona

Reprízy toho nejlepšího z divadelních premiér Paláce Akropolis.

Divadelní premiéry

Pomáháme ke zrodu novým divadelním kouskům. Podporujeme NOVÉ  inovativní divadlo -  experimentální, komunitní, nonverbální a vždy zajímavé…

Výstavy, A Galerie

Prostory Paláce Akropolis jsou Skálopevně kouzelné, ale mistr se neurazí – dotvářené výstavami :-) Všechno mazaně vybíráno k běžícímu programu.  Bonus navrch pro nestíhače nebo gurmány - virtuální procházka „A galerií“ doma z oblíbeného fotelu…

Divadelní přesahy

Nový cirkus, butoh, taneční divadlo…evropská performativní scéna. 

Planet Connection

Jste duší cestovatel? Poznávat nové země můžete i v bezpečí našeho Paláce. Během jediného večera stihnete nasát kulturu zahraničních sousedů pěkně v kostce. Ušima, očima i chuťovými pohárky.

ŽIŽKOV SOBĚ

Pěna dní a koktejl týdnů - divadla, sport, koncerty, dílny a hry… VENKU i uvnitř, místní i kolemjdoucí, malí i velcí … nečekané ZÁŽITKY /to nám věřte/ a slunce pro všechny… To je městský kulturní festival Žižkov sobě.

Traffic Dance

Pojízdné podium – hasičák nebo divadelní scéna? Taky hudební stage nebo oprýskaný ateliér a klidně dětský ráj… Divadlo a zábava jaksepatří, kde si přejete. 

MaPA

Palác Akropolis působí všude – na pódiích, v ulicích, ve vašem PC … i ve staromódně hmotném světě – ošahejte a očichejte si tištěný Magazín Paláce Akropolis. A přečtěte, je fakt dobrý :-)

Top of The World

World music přes ulici? JO! Nemusíte křížem krážem po světě – velké HVĚZDY WM totiž vystupují v Akropoli. Hvězdné obsazení, pestrá dramaturgie, klubová atmosféra vyprodaných show – to je TOW...

Festival - Music Spectaculare

Jedinečný multižánrový festival v plné síle: Hudba, video a divadlo. Neotřelé scény a vtipné prostory. Hudba od elektroniky přes jazz, až k moderní vážné … Balet, videoart, workshopy … Vše propojeno do pořádného SPEKTÁKLU.

Cirkopolis Line

Míčky, kužely, poslušný provaz a vlastní tělo. Pantomima nebo tanec na festivalu novodobého cirkusu.

Punkt meets Music Infinity

Live koncert a jeho remixy v podání špiček české a norské experimentální hudby.

Liveurope

První pan-evropská iniciativa, která podporuje koncertní scény v jejich snažení propagovat  nově vznikající evropskou hudbu.

 
]]>