zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Koprodukce

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
ANETA LANGEROVÁ & KORBEN DALLAS
22/09/2020 20:00, Velký sál

Vážení návštěvníci, omlouváme se, ale z důvodu nových nařízení vlády jsme nuceni rozdělit plánovaný koncert na dva. A to od 18:00 a od 20:00 hodin. Informaci o tom, na který koncert platí právě vaše vstupenka, obdržíte od prodejce lístků goout emailem nebo sms. Další změnou je to, že slovenští Korben Dallas bohužel nebudou součástí koncertu.


Naši milí, společnému projektu s kluky z Korben Dallas jsme věnovali více než rok úsilí.

Tak dlouho trvalo, dokud se všechno naplánovalo, vymyslelo, složilo, nahrálo, vydalo.

Vyvrcholením všeho měly být společné koncerty, které byly plánované nejprve na jaro a později na nadcházející dny.

Neustále měnící se podmínky pro organizaci koncertů v obou zemích, cestování a nepřestávající nejistota nám znemožnila odehrát koncerty v plánované podobě.

Zároveň nevidíme smysl v dalším přesouvání koncertů, protože nikdo z nás neví, kdy a jak se situace změní.

Vzdávat se ale nechceme, a proto jsme se rozhodli, že v Česku odehraje koncerty pouze Anet s kapelou a o slovenských koncertech vás budeme co nejdříve informovat.

Na koncerty budou platit vstupenky, které jste si koupili na původně plánované turné. Podmínky budeme měnit průběžně, jak se budou měnit nařízení státu a budeme vás informovat prostřednictvím předprodejních sítí, v kterých jste si vstupenky zakoupili.

Děkujeme vám za pochopení a podporu, které si velmi vážíme a doufáme, že si společně s kluky z Korben Dallas ještě někdy zahrajeme.

Těšíme se na vás a věříme, že si koncerty bez kluků i tak společně užijeme.

Anet a tým


Aneta Langerová se poprvé se slovenskou kapelou Korben Dallas setkala v roce 2015, kdy natočili symfonickou skladbu Sen. Po čtyřech letech opět spojí síly, tentokrát při mnohem větším projektu – vydají některé společné písně a vyrazí na československé turné. Koncertní program na turné bude složen ze tří částí – kromě společného materiálu zahrají Korben Dallas i Langerová se svou kapelou vlastní skladby.

Jako host se na koncertech představí i zpěvačka a violoncellistka Dorota Barová, která hrála s více členy Korben Dallas v projektu Tugriki a působí také v doprovodné kapele Langerové.

Vstupenky na slovenské koncerty turné sa prodávají na /…redpredaj.sk a v síti /…ketportal.sk. Všechny informace o turné a předprodeji českých koncertů najdete na /…rovaaneta.cz.

ANETA LANGEROVÁ & KORBEN DALLAS – TERMÍNY TURNÉ 2020: 1. 8. 2020 – Telč, v rámci festivalu Prázdniny v Telči 21. 9. 2020 – Pardubice, Žlutý pes 22. 9. 2020 – Praha, Palác Akropolis 23. 9. 2020 – Olomouc, S-klub 24. 9. 2020 – Ostrava, Akord 25. 9. 2020 – Brno, Sono Centrum 4. 10. 2020 – Banská Bystrica, Robotnícky dom 6. 10. 2020 – Žilina, Mestské divadlo 7. 10. 2020 – Košice, Tabačka 8. 10. 2020 – Bratislava, Majestic Music Club 9. 10. 2020 – Trenčín, Piano club

Videoklip k písni Rozhodnutia: https://www.youtube.com/watch?

Videoklip k písni Konečně: https://www.youtube.com/watch?

Videoklip k písni Smej sa: https://www.youtube.com/watch?

Videoklip k písni Sen: https://www.youtube.com/watch?

Děkujeme za podporu: Český rozhlas Radiožurnál, RTVS Rádio Slovensko, SHERWOOD Digital

Nikola Langer +420 775 244 417 nikolalanger (at) artshock.cz

Autor - Tomáš BenedikovičVideoAutor - Helena KadlčíkováANETA LANGEROVÁ & KORBEN DALLAS
Autor - Tomáš Benedikovič (autor: Tomáš Benedikovič)
Aneta_langerova_a_korben_dallas_promofoto_studio_autor_toma_s__benedikovic__mala__kvalita_6178_web_event
 
Koprodukce. Vedoucí projektu: Veronika Ilíková
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.