zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Koprodukce

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Giulio Dilemmi /IT + Dud Muurmand /DK + Ayala Setara /CZ + Tereza Adamusová /CZ + Sister Hoop /CZ
26/10/2019 19:30, Velký sál

Druhý ročník festivalu v maskách a oslavy Samhainu (Dušiček nebo Halloweenu) bude plný nových, nevšedních zážitků. Naším cílem je propojit tanec, cirkus a pohybové divadlo v tento jediný večer, kdy mizí stěna mezi světem živých a těmi, kteří už tu nejsou. A všechny účinkující příšerky chceme podpořit v jejich práci s lektory, kteří patří ke světové i evropské špičce. See you on the other side…

Pozvání přijali: Giulio Dilemmi/ITA Tanečník, lektor, choreograf, model, herec. Giulio patří mezi ve světě nejuznávanější tanečníky stylu Fusion Belly dance. Objevuje se na nejprestižnějších akcích a v televizních show na celé zeměkouli. Je oceňován pro svůj talent, tvořivost a eklekticimus.

Dud Muurmand/DNK Dud je všestranná umělkyně, pohybující se mezi tancem a divadlem. Vyučuje a pracuje s mnoha styly etnického tance: Gypsy Fusion, American Tribal Style®, Tribal Fusion, Burlesque Fusion and dramatický tanec.

Ayala Setara/CZ Pražská tanečnice Ayala Setara se věnuje stylu Tribal Fusion, který kombinuje s prvky z flamenca, baletu, Contemporary Dance, čínského pavího tance, butó, akrobacie na visutém kruhu a na šálách… Do svých improvizací i choreografií ráda ukrývá příběhy (mytologické, hororové, sci-fi, postapokalyptické…), které pak prostřednictvím svého tance vypráví.

Tereza Adamusová/CZ Tereza se začala věnovat poi před 7 lety a dodnes jsou hlavní disciplína. Dále se věnuje vějířové technice, bugengům, tyčím a hlavně tanci všech možných druhů. Se svým partnerem založila produkční skupinu Aliatrix, která se věnuje vizuálním projektům.

SisterHoop/CZ Akrobatická dvojice Terezoa a Christine se věnuje Aerial Hoop Doubles na poloprofesionální úrovni. Zaměřují se hlavně na tematická vystoupení a divácky atraktivní show na různých společenských akcích a festivalech.

HalloweenHalloween Tribal CircusHalloweenHalloweenHalloween
Halloween
Tereza_adamusov__web_event
 
Koprodukce. Vedoucí projektu: Veronika Ilíková
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.