zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Výstavy, A Galerie

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
Milan Janata ► Fotografie
01/04/2000 00:00, A-Galerie
Vstup zdarma

Autor fotografií Milan Janata se narodil 26. 9. 1950 v Praze. Po absolutoriu gymnázia v r. 1969 začíná studovat v Polygrafii pomaturitní obor – reprodukční grafik. Stává se členem klubu fotografů na Žižkově, a toto období silně zasahuje v počátcích do jeho tvorby. V té době se zúčastní mnoha společných výstav. Později se profiluje jeho osobitý projev, a následují i výstavy samostatné.

Jeho tvůrčí vývoj je nakonec završen absolutoriem studia na FAMU – katedra fotografie, vedené v té době nenahraditelným a uznávaným profesorem J. Šmokem. Soubor fotografií prezentovaný Milanem Janatou r 2000 v Akropoli, je završením jeho návratu k symbolicko-surrealistickému období. Profesně se autor věnuje aranžované reklamní fotografii. V současné době spolupracuje především s předními českými výrobci skla a porcelánu jako jsou např. Bohemia Crystalex Trading a Thun.

[email protected]

Milan Janata: Fotografie, tištěný program PABez názvuMilan Janata - FotografieAkt ČajníkVanaBez názvuAkt Akt Akt Akt Bez názvuBez názvuAdélaAkt
Milan Janata: Fotografie, tištěný program PA (autor: archiv PA)
V_stava_2000_-4_web_event
 
Výstavy, A Galerie. Vedoucí projektu: Eva Kocianova
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.