zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Stagiona

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
WHITE RABBIT RED RABBIT ► TOMINA JEŘÁBEK / VOSTO5 + STAND´ARTNÍ KABARET
25/04/2017 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

WHITE RABBIT RED RABBIT – TOMINA JEŘÁBEK / VOSTO5 + STAND´ARTNÍ KABARET

Každý večer jiná osobnost ve světovém divadelním hitu White Rabbit Red Rabbit. Tentokrát v podání Tominy Jeřábka. A k tomu po představení legendární Stand'artní kabaret Divadla VOSTO5.

Představení White Rabbit Red Rabbit se stalo během několika let doslova hitem v různých částech světa zahrnující i světoznámou newyorskou Broadway nebo festival Fringe Edinburgh. Idea je jednoduchá a promyšlená. Každý večer vypráví Nassimův Soleimanpourův text někdo jiný, který se s textem seznámí až v minutě samotného představení. Jak si s ním poradí Tomina Jeřábek, stálý člen Divadla VOSTO5? Jak se vypořádá se záludnostmi a nástrahami bílých a červených králíků?

V hlavní a jediné roli Tomina Jeřábek.

Po White Rabbit Red Rabbit členové VOSTO5 odehrajou legendární Stand'artní kabaret. Chlapci Ondar, Petar, Tomina, Jura a Kurt předvedou svůj maximální improvizační standart! Nic víc, nic míň! Stand´artní kabaret prožívá stejně jako WRRR pokaždé svou premiéru i derniéru a je hudebně doprovázený vlastní kapelou SNAHA.

Pražské Divadlo Vosto5 bylo založeno v roce 1996 Ondřejem Cihlářem, Davidem Kašparem a Petrem Prokopem. Jedná se o nezávislý generační soubor vytvářející autorské inscenace značného tematického a žánrového rozpětí spojené originální poetikou a typickým neotřelým humorem, kterému nechybí prostořeká odvaha a nadhled. Tvorba Divadla Vosto5 je kořeny spojena s odkazy moderního kabaretu a text-appealových klauniád, které spolu s improvizační samozřejmostí prorůstající v různé míře veškerá představení souboru.

white rabbit red rabbit
Wrrr-poster-title_author_web_event
 
Stagiona. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.