zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Stagiona

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Jen Shyu - Improvizační hlasový workshop
28/04/2016 18:30, vila Pellé
Vstup zdarma

Improvizační workshop povede experimentální vokalistka, skladatelka, multiinstrumentalistka, tanečnice a režisérka Jen Shyu (USA / Taiwan / Východní Timor). Vstup je ZDARMA.

Workshop zaměřený na improvizaci v komplexním, holistickém pojetí. Je vhodný pro zpěváky i nezpěváky, hudebníky, nehudebníky… zahrnuje psaní, naslouchání, pohyb, sólovou improvizaci, práci ve dvojicích a skupinovou improvizaci.

Jen Shyu spolupracovala s se Stevem Colemanem, Markem Dresslerem a Antony Braxtonem. Její nedávno vydané album Sounds and Cries of the World (2015) bylo New York Times nominováno mezi deset nějlepších alb roku 2015. Jen vystupovala např. v Carnegie Hall, Lincolnově centru, Brooklynské akademii hudby, metropolitním muzeu umění a Korejském národním divadle. V současnosti je na turné se svojí kapelou Jade Tongue a s operou Solo Rites: Seven Breaths, kterou režíruje Indonéský režisér Garin Nughoro. Více o jen najdete na jejím webu www.jenshyu.com.

Jen můžete vidět už 27.4. v paláci Akropolis na New York Effects s Petrem Zuskou.

U účastníků čtvrteční dílny se nepředpokládá žádná hudební nebo taneční zkušenost, zapojit se může každý – a vklad těch, kteří zkušenosti s hudební nebo taneční inprovizací nemají, bývá často z nejzajímavějších. Ústředním bodem semináře je vyzkoušet si alespoň jednu věc, která pro vás bude poprvé – a na tomhle hracím poli jsme si všichni rovni.

Jen Shyu PRG NY
Img_8409_web_event
 
Stagiona. Vedoucí projektu: Bára Repická
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.