zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Divadelní premiéry

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
WHITE RABBIT RED RABBIT ► účinkuje ► MIŘENKA ČECHOVÁ / MCKENZI TOMSKI ► MISS AMERIKA
14/11/2016 20:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

WHITE RABBIT RED RABBIT – MIŘENKA ČECHOVÁ / MCKENZIE TOMSKI – MISS AMERIKA

Představení White Rabbit Red Rabbit se stalo během několika let doslova hitem v různých částech světa zahrnující i světoznámou newyorskou Broadway nebo festival Fringe Edinburgh. Idea je jednoduchá a promyšlená. Každý večer vypráví Nassimův Soleimanpourův text někdo jiný, který se s textem seznámí až v minutě samotného představení.

V The New York Times doslova napsali: „Hravá, enigmatická, doslova neodbytná show!“ Přijďte se podívat na osobnosti české umělecké a společenské scény v rolí, jak je neznáte.

Další z rabbitů bude navrácející se z newyorské divočiny Miřenka Čechová. Po představení budete svědky ochutnávky připravované hry Mckenzi Tomski Miss Amerika

Mcknezie Tomski, žena dvou a více tváří, žena tekuté identity. Provokuje zažité stereotypy úspěšnosti a dokonalosti, filosofuje nad vysokorychlostní multikulturní společností, a vypráví příběhy “Miss Amerik” – těch z rodu otřesených, vyloučených, ztracených. Její někdy kritický, někdy melancholický stand up se zrcadlí v sérii fotografií newyorské fotografky českého původu Marie Tomanové, jež už delší dobu fotografuje lidi z oblasti brooklynské alternativní queer scény. Budete u zrodu Mckenzie Tomski v Čechách!

Miřenka Čechová 1white rabbit red rabbitMiřenka Čechová 2Miřenka Čechová 3
Miřenka Čechová 1
_mg_3243_web_event
 
Divadelní premiéry. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.