zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Koprodukce

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
VÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU V PALÁCI AKROPOLIS ► EXCELENT SILVESTR NIGHT
31/12/2015 20:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Rok s rokem se opět sešel a každý z nás už přemýšlí, kde bude letos slavit silvestrovský příchod nového roku. Máme pro vás dobrou zprávu, protože už nad tím nemusíte přemýšlet! Stačí se podívat, co se pro vás chystá v Paláci Akropolis, za hrdé podpory Excelentu a hned máte jasno, že tam chcete být.

Stejně jako loni, se můžete těšit na dvě stage, kvalitní hudbu, video mapping, přátelskou atmosféru, welcome drink + všechny slečny které dorazí do půlnoci mají vstup ZDARMA.

★ EXCELENT STAGE ★ LUCCA – LADIDA – JULIAN HAFFNER (DE) – NADINE (DE) TETRO (FR) – SAID FUNKYPEANUT (FR) – STARDUST DJs – LIVE MUSICIANS

★ FUNK STAGE ★ CABARET MANANA (ORISHA & POCOLOCO) – GOLDSTAR – CASHMEER – SKYWALKER – MR.ULTRAFINO

★ AFTER STAGE ★ MILL – CHUCK – FLYPLENDER – GUESTS

Na Excelent stagi zažijete neopakovatelnou hudební a vizuální show, která se bude držet v rytmu house a tech-house music v doprovodu živých muzikantů a na second stagi se těšte na tu nevytříbenější selekci funkových, breakových a soulových desek, od předních českých djs.

Sečteno a podtrženo, připravte se na neopakovatelnou oslavu Nového roku, která vám ještě dlouho poté při pouhé vzpomínce vykouzlí blažený úsměvem na tváři.

START 20:30 / VSTUP 350,– DO PŮLNOCI / POTÉ 300,– / HOLKY DO PŮLNOCI ZDARMA / KONEC 08:00 / VÍCE INFORMACÍ BRZY…

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

◥ ENGLISH ◤

Another year is almost over and each of us is already thinking where should celebrate New Year's Eve. We have good news for you, because you don´t have to think about it anymore! Just look at what will happen at Palac Akropolis, proudly supported by Excelent and now you are clear that you want to be there.

Like last year, you can enjoy two stages, high-quality music, video mapping, friendly atmosphere, welcome drink + all the girls that arrive by midnight are admitted FREE.

★ EXCELENT STAGE ★ LUCCA – LADIDA – JULIAN HAFFNER (DE) – NADINE (DE) TETRO (FR) – SAID FUNKYPEANUT (FR) – STARDUST DJs – LIVE MUSICIANS

★ FUNK STAGE ★ CABARET MANANA (ORISHA & POCOLOCO) – GOLDSTAR – CASHMEER – SKYWALKER – MR.ULTRAFINO

★ AFTER STAGE ★ MILL – CHUCK – FLYPLENDER – GUESTS

The Excelent stage will experience the unique musical and visual show that will keep the rhythm house and tech-house music accompanied by live musicians and on the Funk stage you can look forward to the best selection of funky, soulful and breaks songs, by leading Czech djs.

Get ready for an unforgettable New Year celebration, giving you long after the mere memory blissful smile on your face.

START 20:30 / ENTRY 350CZK TILL MIDNIGHT / 250CZK AFTER / GIRLS FREE TILL MIDNIGHT / END 8:00

FB EVENT: /…367184681188

Silvestr_ilustr
Img_5409_web_event
 
Koprodukce. Vedoucí projektu: Veronika Ilíková
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.