defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
ČESKÝ POHÁR VE FOTBÁLKU
30/05/2015 19:30, Propagace

Český pohár ve fotbálku v Paláci Akropolis V rámci festivalu Žižkov sobě se konalo v sobotu 30. června v Paláci Akropolis finále Českého poháru ve stolním fotbale a exhibice v Kanjamu za účasti úřadujícího mistra Evropy Jana Schwarzerra. Na sto hráčů z celé ČR, patřících ke špičce tohoto sportu u nás, soutěžilo na devíti stolech v kategoriích muži a ženy. Na programu dne byly disciplíny jednotlivců a dvojic a premiérově i doplňková disciplína speed ball. Nejúspěšnější hráčkou se stala nejlepší hráčka ČR a mnohonásobná reprezentantka Šárka Holomoucká, která zvítězila v obou ženských disciplínách. První místo v mužské kategorii obsadil zkušený reprezentant Martin Douša. Největším překvapením bylo první místo Jana Baziky a Jakuba Routnera v prestižní soutěži dvojic, když nejprve porazili nejúspěšnějšího hráče ČR Ladislava Křepelu s Alexandrem Velartem a ve finále si poradili i s úřadujícími mistry republiky Alešem Brabencem a Janem Kovaříkem. Jejich triumfu tleskal při slavnostním vyhlášení celý sál, neboť tito dva borci si po dlouhých letech hraní na domácích i mezinárodních turnajích vítězství opravdu zaslouží.

ZS15_report_FotbálekZS15_report_FotbálekZS15_report_FotbálekZS15_report_Fotbálek