zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1996 - 2015 JUNIOR KLUB

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
THE SPANKERS /CZ + support ► Reggay /CZ
04/06/2015 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Pražská reggae-pop-funk-rock hitovka The Spankers opět v Paláci Akropolis s podporou zlínské roots reggae partičky Reggay. Obě kapely mění své složení skoro každý půlrok, a tak nikdy nevíte, co uvidíte a jestli to není naposledy. Dobrý důvod přijít!

THE SPANKERS

Kapela The Spankers s obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock, rap i country a vytváří styl, kterému říká off-beat pop. Fanoušci ji mohou znát z festivalů jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for People a mnoha dalších. Během svého působení se kapela zúčastnila i dalších významných akcí, jako Trutnov Open Air, Sázavafest, Proti proudu, Zimní Rock For Churchill atd a je již stálicí na české klubové scéně. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, Brazílii a v dalších zemích. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know…, se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád. Kapela koncertovala se Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Dub Pistols, The Aggrolites, Valkyrians, The Skatalites a dalšími.

REGGAY

Kapela Reggay už zhruba deset let oblažuje Zlín a okolí sluncem a pohodou. Jejich roots reggae je rozhodně zpestřením toho, na co jsme v Praze zvyklí.

The SpankersThe Spankers_ElenThe Spankers 2
The Spankers
The_spankers_10x5_300dpi_web_event
 
1996 - 2015 JUNIOR KLUB. Vedoucí projektu: Eva Kocianova
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.