zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
SAN SET /CZ + BezLimitu /CZ + Sirkyskon /CZ + Vagyny Dy Praga /CZ
13/03/2015 19:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

SAN SET

Pražská poprocková kapela v čele s charismatickou zpěvačkou hraje kytarově taneční mainstream v tom nejlepším slova smyslu. Od roku 2013 svým fanouškům přináší hudbu převážně v pražských klubech. „SAN SET je svět, ve kterém může každý najít sám sebe“, říkají.

BezLimitu

je rocková kapela ze Svitav. Vznikla v roce 2008 a sestava se od té doby stále formovala a procházela změnami, zkoušely se i různé nástroje v kapele, jako třeba klávesy, cello, gramce nebo dva hlavní zpěvy. Na konci roku 2014 se obsazení ustálilo a díky melodickému zpěvu, sehranou rytmikou a zvukem sedmistrunné kytary, které BezLimitu začalo v průběhu hledání svého zvuku používat, má kapela osobitý sound.

Sirkyskon

poprocková kapela ze Sušice. Založena byla v roce 2008, v roce 2010 prošla změnou členů do současné podoby a natočila demíčko a CD. Aktuálním záměrem kapely je „nabírat nové a nové fanoušky a připravit pro ně singl s videoklipem, na kterej se bude těžko zapomínat“.

Vagyny Dy Praga

„Punk, country, hiphop a litry griotky… to je neopakovatelná šau vykutálené pražské partičky“, napsali o sobě a dodávají – „originální sbor, co ti urve koule“.

Vagyny Dy PragaSAN SETBezLimituSirkyskon
Vagyny Dy Praga
Vagyny_dy_praga_foto_web_event
 
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE. Vedoucí projektu: Martina Rychtová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.