zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Stagiona

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
KŘIVÁNKOVÁ + KOZUBKOVÁ + FERENZOVÁ ► THE BODY PRESENT
25/10/2015 20:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Druhý díl z trilogie Jindřišky Křivánkové a Jany Kozubkové o hranicích ženského těla, snů, touhy a pravdivé přítomnosti.

Skupina kolem Jindřišky Křivánkové, Jany Kozubkové, Lucie Ferencové tvoří dobře sestavené divadelní soukolí. Charakteristické pro jejich tvorbu je vypjatě pojaté autorství, snaha o reflexi společnosti, mísení žánrů fyzického, činoherního i hudebního divadla. Jindřiška Křivánková byla oceněna v roce 2010 cenou Objev roku festivalu…příští vlna/next wave… za výrazovou jedinečnost a hereckou osobitost v mnoha rozmanitých projektech. Stejnou cenu obdržela v roce 2012 také Jana Kozubková, a to za nasazení, ochotu a schopnost propojovat rozličné nezávislé hudební a divadelní projekty.

THE BODY PRESENT Fyzické divadlo na hranici fashion show, live dj show a zpěvu. Inscenace zkoumá extrémy a kontrasty lidské fyzikality a sebeprezentace. Tady už není místo na sny a představy, zde se prezentuje holá přítomnost. Zde není touha, zde je výkon. Smutná syrová realita. Ve své tragičnosti jsme komičtí. Jsme ikony. Vogue!

The Body Present

Autoři a performeři: Jindřiška Křivánková, Jana Kozubková Režie a dramaturgie: Lucie Ferenzová Scéna a kostýmy: Jana Hauskrechtová Light design: Martin Bitala Produkce: Magda Juránková

body present
Body_present_web_event
 
Stagiona. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.