zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Stagiona

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Spitfire Company & Saju Hari /UK FRAGMENTY POMOCI
15/11/2014 20:00, Velký sál, Foyer, Vestibul
Vstup zdarma

Po 17 představeních, která Spitfire Company odehrála během října v 6 zemích a na 2 kontinetech se skupina znovu předvede v jednom ze svých domovských divadel, v Paláci Akropolis.

Indický tanečník a choreograf Saju Hari dlouhodobě žijící a pracující v Anglii přijal pozvání Spitfire Company ke společné práci, která vyvrcholí 15. listopadu v programu Noci divadel. Saju Hari má za sebou několik spoluprací s choreografy světového významu. Úzce spolupracuje s dalším indickým choreografem žijícím v Anglii Akram Khanem či známou německou choreografkou Sashou Waltz. Pro Akram Khan Company a pro The Place pořádá Saju Hari různá masterclass a profesionální kurzy.

Členové Spitfire Company spolu se Saju Harim se budou zabývat jedním z témat „člověka v mezní situaci“, a to tématy pomoci druhému a ochrany sebe i druhého. Co to znamená někomu pomoci? Co znamená někoho ochraňovat? To jsou otázky, které budou základem pro společný tělesný výzkum.

Spitfire Company - Krevety a la indigo 214_03_02_spitfire company_ Krevety a la IndigoSpitfire Company Krevety a la IndigoSpitfire Company a jejich přáteléSpitfire Company _Svět odsouzencůvSpitfire Company & Sivan Eldar: Antiwords Traffic DanceTraffic DanceTraffic Dance / Join The Revolution
Spitfire Company - Krevety a la indigo 2
Spit_098_web_event
 
Stagiona. Vedoucí projektu: Bára Repická
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.