zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
IMODIUM /CZ + INSANIA /CZ + PRVNÍ HOŘE /CZ + PLUS MÍNUS /CZ + JUST FOR BEING /CZ
14/03/2015 17:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Palác Akropolis bude 14.3.2015 hostit kytarovou scénu v rámci klubového festivalu Žižkovská Noc 2015. Ostrý řez českou a slovenskou scénou svedl v jeden večer dohromady cesty kapel, která každá pojímá tvrdý kytarový zvuk jinak. Originálně, tvrdě a energicky.

Brněnská vzteklá astrální hydra INSANIA przní hardcore a metal přes pětadvacet let a rozhodně to nevypadá, že by hodlala přestat! Co album, to skvělé žánrové přesahy v celé metalové pestrosti, co písnička, to jedovatej plivanec. Ne tak vzteklý, ale stále energický a řádně rock'n'rollový koncert předvedou prověření Imodium, kteří se již představili na Žižkovské Noci v roce 2013. Přesahy do punku a metalu, a zároveň zběsilou avantgardní show přiváží experimentátoři První Hoře. Zástupcem slovenské scény je tento rok v Paláci Akropolis bratislavská stálice Plus Mínus, která společně s mladými Just For Being dokážou, že energický a melodický punk rock měl na Žižkovské Noci vždy své místo.

Komu je tento kytarový pětilístek málo, tak má na výběr z více než dalších pětadvaceti scén po celém Žižkově.

Žižkovské bary a ulice se pátou zimu za sebou opět změní na unikátní festivalový svět! Multižánrový klubový festival Žižkovská Noc 2015 nabízí za jedno minimální vstupné dva dny plné hudby, divadla a splnění těch nejtemnějších přání. To vše na více než třiceti scénách napříč celým Žižkovem a je jen na tobě, jak a kde si tyhle dvě noci užiješ…

Oba dva večery budou jedinečné, ale stále spojené duchem Žižkova. Páteční noc zahrnuje dvacet klubů. Krom deseti hudebních scén bude dalších deset nově věnováno literatuře, divadlu a dalším uměleckým formám. A v sobotu se těšte na „klasickou“ Žižkovskou Noc – dvacet sedm hudebních scén!

ImodiumInsaniaZizkovska Noc
Imodium
Imodium_foto_web_event
 
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN … . Vedoucí projektu: Lubomír Schmidtmajer
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.