zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
P. Liška, J. Polášek, M. Zbrožek ► Milostný trojúhelník (čtyřúhelník?)
14/11/2010 20:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Milostný trojúhelník je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Díky třem hlavním protagonistů slibuje tato hra mnoho legrace.
Abychom byli přesní, úplně bez humoru to jen tak nepůjde. Ale hlavní směr, neboli jádro představení, spočívá přece jen trochu v něčem jiném.
Překvapivě půjde spíš o velmi jemné odkrývání složitosti mezilidských vztahů. Ano, přesto, že se jedná o trojhvězdí našich dnes už docela známých a oblíbených klaunů, téma je vlastně docela vážné. Možná je to s nimi samotnými nějaké nahnuté, kdo ví? Vstoupíme do soukromí, či zákulisí tří kamarádů, kolegů, herců, nebo snad ještě něco víc, a budeme svědky obnažování jejich vztahového propletence a možná nejen jeho….
Živá hudba na pódiu, taneční kreace, pantomima, kontakt s diváky a divačkami….. V Milostném trojúhelníku můžete čekat všechno, třeba i to, že nakonec půjde o Čtyřúhelník…...Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů. Hrají: Martin Zbrožek, Pavel Liška, Josef Polášek a host Adam Čížek, kytarista David Dorůžka.

Milostný trojúhelníkMilostný trojúhelník - foto z premiéryMilostný trojúhelník - foto z premiéryMilostný trojúhelník - foto z premiéryMilostný trojúhelník - foto z premiéryMilostný trojúhelník - foto z premiéry
Milostný trojúhelník
10_09_06_milostnt_troj_jpkriz_web_event
 
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE. Vedoucí projektu: Lucie Rydlová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.