zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2010 ► Cartonnage
30/10/2010 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Další ročník AKROPOLIS MULTIMEDIALE, populární přehlídky nových médií a technologií aplikovaných v domácí pop-kultuře. Organizátoři opět vsadili na zábavnou a široké veřejnosti srozumitelnou formu prezentace a dvoudenní program postavili na instruktážním workshopu a vystoupení dvou předních tuzemských skupin, které předvedou, jak lze v našich podmínkách užitím nových technologií dodat koncertům další rozměr a povýšit je na nevšední audiovizuální zážitek.

Hlavními aktéry druhého dne bude pražské elektro-popové duo CARTONNAGE, které právě intenzivně pracuje na novém albu a 30.října z něj velkou část představí.
“Vedle nedávno zvěřejněného pilotního singlu Electro Gastronomique zařadíme do programu dalších šest nových skladeb.

Akropolis Multimediale je pro nás výzvou představit zbrusu nové písničky z připravovaného alba jako jeden příběh, zasazený do 3D projekcí, které budou scénicky fungovat podobně jako kulisy na divadle. Je to pro nás něco zcela nového, mít možnost ke každému demo songu vytvořit 3D prostor, který podporuje naše texty a hudbu” říká producent Armin Effenberger. “V několika momentech zasáhne projekce i hlediště. Představíme nové kostýmy od Josefa Čechoty, které bude doplňovat speciální light design. Kdo si zakoupí vstupenku v předprodeji, bude mít navíc možnost vyhrát na místě náš nový singl Electro Gastronomique, jehož limitovaná edice bude vytvořena pouze pro tento koncert“ dodává zpěvačka Vanda Choco.

Na hlavní program naváže ve 22.30 na Divadelním baru Retrospection Night – Slovakia Edition s DJs Ketan feat. Rishin (live percussion), Aniko Tomowitch (SK) + Tomin Tomovic (SK) – house a na Malé scéně Cabaret Manana v režii DJs Pocolocco & B-Fly (jazz, latin funk).

Cartonnage
10_10_30_cartonnage_foto_web_web_event
 
AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.