zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2010 ► TATATANEC aneb "Tata Bojs pod podiem"
29/10/2010 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Další ročník AKROPOLIS MULTIMEDIALE, populární přehlídky nových médií a technologií aplikovaných v domácí pop-kultuře.

Organizátoři opět vsadili na zábavnou a široké veřejnosti srozumitelnou formu prezentace a dvoudenní program postavili na instruktážním workshopu a vystoupení dvou předních tuzemských skupin, které předvedou, jak lze v našich podmínkách užitím nových technologií dodat koncertům další rozměr a povýšit je na nevšední audiovizuální zážitek.

Prvnímu dni (29.10.) budou se speciálním programem vévodit TATA BOJS. “Ačkoliv budeme hrát elektricky a setlist nabídne průřez všemi našemi dosavadními alby, nepůjde o klasický koncert, ale spíše jakousi tanečně-audio-vizualní performanci. Program jsme nazvali “TA TA TANEC aneb Tata Bojs pod pódiem”, jelikož nebudeme hrát na jevišti, jak jsou návštěvníci zvyklí, ale po stranách pod ním.
Na pódiu se bude v určitých částech večera odehrávat tanec osmičlenné baletní skupiny Dekkadancers, jejichž pohyb bude bezprostředně reagovat jak na naši hudbu tak na projekce, které diváci uvidí ve formě širokoúhlého kina po celé šířce zadního plánu jeviště” poodkrývá podobu vystoupení Tata Bojs Milan Cais.

Po skončení koncertu budou návštěvníci moci volit mezi následným programem na Divadelním baru, kde se v rámci Boogie night za dýdžejským pultem vystřídají Cashmeer, Skywalker & Maceo a Malou scénou, na které DJs Ghonzales & Yukimura slibují freestyle beats.

Tata BojsTata BojsTata Bojs
Tata Bojs
10_10_2930_tb_09_report_web_event
 
AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.