zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
KOČKY NEBEREM /CZ + FARSIDE /CZ + THE COLOR BLINDS /CZ
01/04/2014 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Cílem nového projektu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

KOČKY NEBEREM

Hard rocková kapela z Mladé Boleslav hraje od roku 2007. Ve své tvorbě se inspiruje moderními metalovými kapelami. Během svého působení v hudebním světě si zahrála již s mnoha úspěšnými skupinami jako například s Mig 21, Mňágou a Žďorp, s kapelou Rybičky 48, Nightwork nebo Švihadlo. Hrála i na několika větších festivalech, např. Sázavafest, NATRUC a dalších.

FARSIDE

Hardrocková autorská kapela z Ústí nad Labem se snaží vrátit do povědomí lidí starý dobrý hardrock v moderním pojetí. Farside čerpají inspiraci ze skupin jako např. Guns'n'Roses, Shinedown, Aerosmith, Hinder a další. Silnou stránkou Farside jsou efektní a energická živá vystoupení.

THE COLORBLINDS

Při poslechu této kapely těžko uvěříte, že členům the Colorblinds je teprve okolo 16ti let. Kapela má ojedinělou energii a výraz. Pokud jde o the Colorblinds samotné, zdá se, že se takovými věcmi jako věk vůbec nezabývají a raději hrají. Kapela, která vznikla teprve v lednu 2010, již vydala své první album (duben 2011) a probojovala se do českého finále celosvětové soutěže Emergenza, kde skončili na druhém místě. Svým živelným koncertním projevem si kapela nezadá ani s mnohem „protřelejšími“ kolegy. The Colorblinds se stylově neomezují a podávají svou autorskou hudbu v mnoha barvách – od soulových vlivů, přes rock´n´roll, až po záblesky metalu.

THE COLORBLINDSJunior StageJunior StageJunior StageJunior StageJunior Stage
THE COLORBLINDS
14_04_01_the_colorblinds_web_event
 
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE. Vedoucí projektu: Martina Rychtová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.