zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Stagiona

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Divadlo Akropolis ► SMRT V RŮŽOVÉM
03/02/2014 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Excelentní Zora Jandová v příběhu nedlouhé životní cesty Edith Piaf. Na podkladě knihy Edithiny nevlastní sestry Simone Berteautové, napsal slovenský dramatik Ľubomír Feldek citlivou komorní hru pro tři herce a jednoho hudebníka. Hra o posledních dnech života francouzské šansoniérky Edith Piaf byla v české premiéře uveden v Divadle Na zábradlí již v roce jejího vzniku, tj. v r. 1995, od té doby se však v Praze nehrála. Byla uvedena v řadě mimopražských divadel, např. v Hradci Králové, Uherském Hradišti, Karlových Varech, dále pak v Bratislavě a ve Zvoleni, kde je na repertoáru divadla J.G.Tajovského dodnes. Palác Akropolis uvedl tuto hru k nedožitým zpěvaččiným 95. narozeninám.

Autor: Ľubomír Feldek, překlad: Zora Jandová, hrají a zpívají: Zora Jandová, Kateřina Dušková a Ester Mertová, hudební doprovod: Ladislav Horák/ Michal Šťulík, hudební spolupráce: Zdenek Merta, světla: Lukáš Brinda, zvuk: Michal Černý, produkce: Milan Vasil, kostýmy: Eliška Nová, scéna: Irena Křivánková, choreografie: Dana Morávková, režie: Olga Strusková.

Délka představení 100 minut s jednou 15 minutovou přestávkou.

„Hudba k představení užita na základě licence OSA.“

Smrt v růžovémSmrt v růžovémSmrt v Růžovém (Edith Piaf)Smrt v Růžovém (Edith Piaf)Smrt v růžovémSmrt v růžovémSmrt v Růžovém (Edith Piaf)Smrt v růžovémSmrt v Růžovém (Edith Piaf)
Smrt v růžovém
10_11_22_edith__5__web_event
 
Stagiona. Vedoucí projektu: Jan Honeiser
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.