zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
CARTONNAGE /CZ ► The Synthosymphonica ► premiéra
24/10/2014 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Pódium Paláce Akropolis si v rámci letošního ročníku AM festivalu nových médií (dříve Akropolis Multimediale), který se uskuteční ve dnech 24. a 25. října, budou předávat pražské skupiny Cartonnage a Ohm Square. Obě kapely, které se této tradiční přehlídky nových médií v minulosti již jednou zúčastnily, návštěvníkům opět nabídnou unikátní a pouze pro tyto účely vytvořený audiovizuální program.

Cartonnage v pražské premiéře a za doprovodu projekcí postavených na morphingu odprezentují svůj projekt The Synthosymphonica, který propojuje elektronickou a symfonickou hudbu.

Příznivci Ohm Square se mohou těšit na netradičně pojatý koncertní křest jejich letošní novinky A Curious Place Between Souls And Atoms, v rámci kterého skupina za pomocí propracovaných projekcí definuje název alba vizuálně. Hostem sobotního večera s Ohm Square navíc bude česko-slovenské trio LoveFoodFone pohybující se na pomezí deep dubstepu a bass music.

Nová média budou prezentována i v interiéru Paláce Akropolis v podobě instalací předních českých multimediálních seskupení.

Cartonnage (autor: Maya D. Lískovec)
Klip_promo_photo_by__maya_d
 
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.