zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Divadelní premiéry

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Kabaret Caligula ► PANZERFAUST
23/09/2013 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Klára Issová a Kabaret Caligula: Hvězda spojila síly s divadelními amatéry!

Faust jak jej neznáte, to je PanzerFaust!

Kabaret Caligula se vrací na prkna Paláce Akropolis s Klárou Issovou jako hostující hvězdou v roli Markétky a Jakubem Somerem jako hostujícím krotitelem finálního tvaru. V originálním a hlavně vtipném pojetí známého faustovského příběhu se setkáte nejen s Faustem, Markétkou a Mefistem, ale dokonce i s Viktorem Frankensteinem! PanzerFaust Kabaretu Caligula je opět plný překvapení, svérázného humoru, slovních hříček, odvážných scénických triků a nápaditých hudebních pasáží. Po hrách Jan Hus: Vzkříšení, Hamlet: Přání zabít a Zkáza vesmírné lodi Libido přichází další trhák Kabaretu Caligula.

„O spolupráci s nějakým amatérským divadlem jsem uvažovala už delší dobu. Když mi kluci dali přečíst první verzi scénáře PanzerFausta, moc mě to bavilo,“ vysvětlila Klára Issová, proč na spolupráci s amatérským souborem kývla. Lákalo ji prý i to, že postava Markétky se v PanzerFaustovi chová úplně jinak, než byste čekali. „Markétka podle Kabaretu Caligula není nyvá, zasněná nebo plachá. Konečně budu jednou hrát ženu, která se s ničím moc nemaže a umí být i pěkně drsná,“ pochvaluje si.

Kabaret Caligula pojednal svého PanzerFausta jako „vědecko-fantastickou dystopii na faustovské téma“. Co to vlastně znamená? Představte si, že Mefisto je kouč osobního rozvoje, Frankenstein je jeho šéf, Markétka je ředitelka marketingu (sic!). A všichni bojují o Faustovu duši. Zní to šíleně? Ale takové byly všechny dosavadní hry Kabaretu Caligula, které souboru zajistily davy oddaných příznivců a vyprodaná představení v Paláci Akropolis.

PanzerFaustKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTKabaret Caligula: PANZERFAUSTpanzerfaustpanzerfaust
PanzerFaust
Panzerfaust_šířka_nová_web_event
 
Divadelní premiéry. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.