zpět na seznam projektů

další projekt

EuroConnections

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
NEVER SOL /CZ křest alba + hosté
26/09/2013 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Never Sol – pod tímto alter egem se ukrývá zcela mimořádně talentovaná zpěvačka, klavíristka a skladatelka Sára Vondrášková. Jako Never Sol na sebe výrazně upozornila v loňském roce, kdy se v závěrečných titulcích filmu Ve stínu Davida Ondříčka objevila její překrásná balada „Lay Down“ a řada posluchačů si tehdy kladla stejnou otázku: komu patří ten jedinečný hlas?

Skvěle přijatá píseň byla také počátkem spolupráce s legendárním producentem Janem P. Muchowem, pod jehož dohledem Never Sol natočila debutové album, které patří k nejočekávanějším nahrávkám roku 2013

2. srpna vyšel nový singl „Hands“. Právě na něm lze dobře vysledovat vývoj, kterým písně Never Sol procházejí.

Never Sol je sebevědomý písničkářský projekt míchající pop, soul i elektronickou hudbu. Ve středu žánrového mixu je Sářin hlas upomínající svým zabarvením na velké soulové vokalistky od Billie Holiday až třeba po Adele.

Křest se neobejde bez účinkování řady zajímavých hostů. Těšit se můžete na Kateřinu Šantrochovou, Floexe a také Jan P. Muchowa

Jako speciální host vystoupí SANT ROCHE – Kapela Kateřiny Šantrochové, která vystupuje se Sárou Vondráškovou v projektu „Sára a Káča“ hraje hudbu, ve které nechybí lyrické šansonové plochy, groovy ani expresivní rockové pasáže.

Never SolNever SolNever SolNever Sol
Never Sol
Sára_1_web_event
 
EuroConnections. Vedoucí projektu: Petra Ludvíková
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.