zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Cocotte Minute /CZ
19/10/2012 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Palác Akropolis se ve dnech 19.-20.října již poosmé promění v dějiště stále vyhledávanějšího festivalu nových médií – AKROPOLIS MULTIMEDIALE. Letošní ročník bude věnován populárnímu videomappingu, který dodá nový rozměr nejen prostorám Paláce Akropolis ale i vystoupení skupin COCOTTE MINUTE a THE PROSTITUTES.

Pátek 19.října bude patřit letošnímu poslednímu pražskému koncertu Cocotte Minute. „Tento večer bude vyvrcholením našeho letošního turné, na kterém jsme představili novou „segmentovou“ projekci. U fanoušků sklidila velký ohlas, proto jsme se ji rozhodli pro vystoupení na AMM zanechat a ještě ji vylepšit. Tím ale videosoučást naší show nekončí.“ Prozrazuje Zeller z Cocotte Minute, kteří právě chystají nový videoklip, pro nějž opět zvolili originální formu. Klip by měl být natočen na mobilní telefon, navíc na jeden jediný záběr! Pokud se to podaří, bude se pravděpodobně jednat o historicky první video tohoto druhu v Česku.

Na vystoupení Cocotte Minute naváže v půl jedenácté na Divadelním baru Conversation Night s DJs Sunpaya & Emka & guests (funky house) a na Malé scéně nu jazz, funk & afrobeat Funky Drummerz feat. Loic De Niro (Faya Sound).

V sobotu 20.října se všichni návštěvníci Akropolis Multimediale mohou těšit na unikátní koncertní představení The Prostitutes. „Ve spolupráci s light designerem Tomášem Pejšou a Kristinou Šedivou připravujeme multimediální vystoupení, které divákům přiblíží pozadí vzniku a skryté či nové významy písní ze všech tří našich desek. „Během koncertu se na pódiu objeví i všichni fanoušci z našeho oficiálního profilu na facebooku“ odtajňuje kytarista The Prostitutes Martin Přikryl.

Po skončení koncertu The Prostitutes se návštěvníci budou moci bavit až do brzkých ranních hodin na Malé scéně, která nabídne freestyle beats Deep, Down & Ritual v podání DJs Soul Hunter & guests.

Jak páteční tak sobotní koncert začne v 19:30. Workshopy budou stejně jako v uplynulých letech probíhat přes den, přesný harmonogram bude zveřejněn záhy.

Předprodej vstupenek zajišťuje Palác Akropolis a Ticketpro. Cena na oba dny je shodná, v kavárně Paláce Akropolis jsou k lístky k zakoupení za 150 korun a v Tickeptro za 192 Kč. V den konání budou k dispozici na místě za 180 Kč. Více na /…akropolis.cz a www.ticketpro.cz

AKROPOLIS MULTIMEDIALE 2012

19.10. Cocotte Minute 20.10. The Prostitutes

Cocotte MinuteCocotte Minute
Cocotte Minute
Cocotte_minute_web_event
 
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.