zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Divadelní premiéry

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Taking Off Company ► Oblíbenci - premiéra - ZRUŠENO
24/04/2011 20:00, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

ZRUŠENO

Potkáte je všude. V kavárně na rohu vaší ulice, v knihovně vašeho města, na koncertě vaší oblíbené kapely. June, Anna, Lilly, Sven, Darius a Filip.. Šest docela běžných studentů vysoké školy na cestě k dospělosti. Anna studuje filosofii a už šest let chodí s Filipem. Lilly zase chodí s Dariem, ale ten spí s June. Lilly to nevadí, protože jí balí Sven. Toho ale chce Anna, která šest let chodí s Filipem…

Šest mladých lidí se mezi studijními povinnostmi, večírky a akcičkami stále víc zaplétá do svých vzájemných léček. Hra o citovém chaosu mladé generace je sondou do života vysokoškolských studentů, do jejichž touhy po zábavě již zasahuje tvrdá realita.

Který z nich je vaším obrazem?

Debut mladé švýcarské dramatičky Laury de Weck (*1981), absolventky herectví na vysoké divadelní škole v Curychu (Zürcher Theaterhochschule), byl poprvé představen na podzim roku 2005 na frankfurtském knižním festivalu v rámci besedy s autory. Po své premiéře v basilejském divadle v roce 2007 se stal doslova hitem. Následovalo druhé uvedení v Národním divadle v Mannheimu a otištění textu v časopise „theater heute“, letošní inscenace v kolínském Theater am Sachsenring a nominace na prestižní cenu Müllheimer Dramatikerpreis 2008.

OblíbenciOblíbenciOblíbenci
Oblíbenci
11_04_oblíbenci_web__1__web_event
 
Divadelní premiéry. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.