zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Akropolis multimediale - Toxique
22/10/2011 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Laserové instalace, 3D projekce, nejnovější interaktivní média, bohatší doprovodný i hudební program, který vyvrcholí speciální audiovizuální show dvou předních tuzemských skupin. To vše slibuje sedmý ročník Akropolismultimediale, který se uskuteční 21.- 22.října v Paláci Akropolis.

„Jako TOXIQUE jsme byli vždycky známí svou zálibou v módě a designu a od počátku existence naší kapely se snažíme, aby naše koncerty byly s těmito žánry ve vzájemném dialogu. Akropolis Multimediale je úžasnou příležitostí a možností uchopit výjimečný prostor Paláce Akropolis, postavit ho do konfrontace s naší hudbou a výsledek vrátit na původní místo v deformovaném stavu. Diváci se tak stanou svědky přeměny sálu na podivné místo plné křiku, zvuků, světel a povědomých předmětů a povrchů. Rozhodli jsme se totiž, že půjdeme trochu proti podstatě svého názvu a k dotvoření konečné podoby koncertu využijeme hlavně recyklovatelné materiály, kterými jsme obklopeni v běžném životě a pokusíme se jim vtisknout trochu jiný náboj. Jsme sami zvědavi, do jaké míry se navzájem budou ovlivňovat anorganické instalace zástupů plastů a igelitů s organickým běsněním na podiu a serií dobře namířených projektorů.” lákají na svůj speciální koncert na Akropolismultimediále Toxique, kterým bude patřit hlavní sál v sobotu 22.října od 20 hodin.

Stejně jako předchozí den budou již od 18 hodin po celém Paláci Akropolis spuštěny 3D projekce, laser net a další interaktivní instalace, do řady z nichž budou návštěvníci moci sami „vstoupit“.

Zábava neskončí ani odchodem Toxique z pódia. Ti, kteří si budou potřebovat po skončení hlavního programu na chvíli odpočinout nebo se pobavit u další 3D projekce, můžou využít lounge zóny v hlavním sále. Ostatní mohou pokračovat v započaté zábavě např. na divadelním baru a od půlnoci až do tří do rána i na malé scéně, kde se afterparty chopí samotní Toxique.

Vstupenky jsou k dostání za 180 Kč v předprodeji v kavárně Paláce Akropolis a v síti Ticketpro a za 200 Kč budou k zakoupení na místě.

Toxique22_10
Toxique (autor: Marek Novotný)
Img_286_tox_new_foto_web_event
 
AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.