zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Akropolis multimediale - Ohm Square
21/10/2011 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

Laserové instalace, 3D projekce, nejnovější interaktivní média, bohatší doprovodný i hudební program, který vyvrcholí speciální audiovizuální show dvou předních tuzemských skupin. To vše slibuje sedmý ročník Akropolismultimediale, který se uskuteční 21.- 22.října v Paláci Akropolis.

Jako první uvede Palác Akropolis v pátek 21.října ve 20 hodin skupinu Ohm Square. „Od té doby, co Jan5 vyrazil vlastní cestou, Ohm square změnili svůj tvar, opustili třeba jen naznačené cestičky a pokousili se prošlapat cestu vlastní, cestu na pomezí jazzu, soulu, elektronických a jiných zvuků, ruchů, cestu plnou překvapení. Pod pokličkou Jana 2 se klubou beaty, probublávají pípance, basové linky či ruchy, celé vystoupení okoření ještě jazzovou příchutí vynikající klávesista Mirek Lacko. Scéna a obraz reflektují dění na jevišti v naprosté synchronizaci s improvizovanou hudbou a dotváří výsledný umělecký dojem.“ prozrazují Ohm Square, na co se mohou návštěvníci těšit.

Po jejich vystoupení se hlavní sál promění v unikátní lounge zónu vybavenou interaktivní 3D projekcí, na kterou naváže o půlnoci program na přilehlých barech. Malou scénu opanují až do třetí hodiny ranní opět Ohm Square, konkrétně Jan2 s after show jam party.

Vstupenky jsou k dostání za 200 Kč v předprodeji v kavárně Paláce Akropolis a v síti Ticketpro a za 250 Kč budou k zakoupení na místě.

Ohm SquareOhm Square21_10_3
Ohm Square (autor: Lukas Cetera/Artykel.cz)
11_10_21_am_ohmsquare1_výřez_web_event
 
AM - FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ. Vedoucí projektu: Cyril Hořánek
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.