zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Masterpiece /CZ + Liwid /CZ
01/05/2010 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

MASTERPIECE

Pokud pocházíte ze zapadlé části česko-polské hranice a říkáte o sobě, že ve své hudbě kombinujete britpop, nu-rave a prog-rock, nepůsobíte příliš uvěřitelně. Pokud ste ale parta geeků, které více než maloměstský pivní bigbít ovlivnila televize, videohry a internet a navíc vám bubnuje hiphopem odkojený Brit, existuje naděje, že se ze spárů lokálnosti vymaníte.

LIWID

BIO předpověď na pár let: Píše se rok 2009 a post hlavního vokalisty po neshodách s dosavadním zpěvákem zaujímá Jenda. Výměnou zpěváka dochází také k malé kosmetické úpravě v názvu kapely z původního Livid na Liwid. Kapela Liwid nabírá na tempu. Během svého půlročního působení s novým zpěvákem stále častěji koncertuje, a to nejen ve svém regionu. Repertoár kapely obsahuje již 12 nových skladeb, které kapela stihla nazkoušet za velmi krátkou dobu a šest z nich rozdělila na dvě demonahrávky. První demo se jmenuje Hrdinové z papíru.

Karlovarská formace Liwid pokřtila v Husovce debutový singl Blondýna z Londýna

Nadějná karlovarská pop rocková formace Liwid pokřtila 16. dubna v divadle Husovka v Karlových Varech svůj debutový singl Blondýna z Londýna a odstartujovala tak své premierové vlastní turné, které nese stejný název jako singl „Blondýna tour 2010“. Tahle partička muzikantů není žádným hudebním nováčkem. Za svou krátkou karieru se může kapela Liwid pyšnit již několika úspěchy. Za ten největší považují společné podzimní turné s kapelou UDG (r. 2009), kdy navštívili více jak 25 měst v Čechách a na Moravě. Nyní kapela vyjede na vlastní turné a zastaví se například v Aši, Karlových Varech, Hradci Králové, Liberci, Strakonicích, Českých Budějovicích, Plzni a dalších. Více informací o koncertech na stránkách kapely. Na křest singlu si Liwidi přizvali své spřízněné kapely Těžko soudit motýla a Koblížky. Singl Blondýna z Londýna si můžete již nyní poslechnout na frekvencích Rock Radia, které je hlavním mediálním partnerem jarního turné kapely Liwid Blondýna tour 2010.

MasterpieceLiwid
Masterpiece
10_05_01_masterpiece_web_event
 
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE. Vedoucí projektu: Martina Rychtová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.