zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

defaultni projektový detail akce
předešlá akce | další akce
Runway /CZ + Undergaters /CZ
30/10/2009 19:30, Velký sál
no implicit conversion of nil into String

RUNWAY

Pražská kapela Runway, co zní anglicky, ale zpívá výhradně česky, hraje autorské písničky spíš k poslechu než k tanci, okořeněné trochou jazzových postupů, rytmů a sól. Pro svůj osobitý styl nenašli členové kapely, kteří jsou mimo jiné vyznavači dobrých čajů, přiléhavější název než „teajazzrock“. Ze směsi jazzu a rocku připravuje Runway jemný, uchu ladící hudební nálev, u kterého se lze zasnít, který vás ale i pořádně „nakopne“. Kapela má překvapivě dlouhou historii sahající do gymnaziálních let „otců zakladatelů“, tedy cca do roku 1991. Prošla vývojem od revivalové kytarové kapely hrající především písně The Beatles v jednohlasé verzi, přes pokusy o autorský kytarový bigbít a dlouhé kompozice, až po současnou tvář. Sestava: Olga Neřoldová (klávesové nástroje), Tomáš Kutnar (zpěv, baskytara), Honza Rýdl (tenor saxofon, soprán saxofon, kytara), Honza Hesoun (bicí)

UnderGaters

Kapela UnderGaters hraje moderní rockový „Eintopf“ – i šíleně různorodé ingredience nakonec vytvářejí celek… Přijďte na ochutnávku rozmanitých hudebních žánrů, které UnderGaters smíchají v poživatelný hudební proud. Více na koncertě!

Kapela Undergaters vznikla někdy v zimě 08–09 na základech různých kapel: „tehdy se George sešel s Ámosem a Václaffem, po nějaký době vzali ještě Makyho a Danna a šlápli do toho“. Hrají melodický rock, někdy tvrdší, někdy jazzovější, někdy britpopovější, nejčastěji ale jen rock.

RunwayUndergaters
Runway
Runway_9910_web_event
 
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE. Vedoucí projektu: Martina Rychtová
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.