zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

2011 - 2015 TRAFFIC DANCE

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

O Nás

Propojení fyzické a taneční akce s živou hudební strukturou se přemisťuje z běžného divadelního prostoru na korbu nákladního vozu, na němž, kolem nějž a v němž se akce odehrává. Hasičský vůz slouží jako jeviště, vymezený hrací prostor, ale především jako obrovský „mnohamožnostní“ hudební nástroj, na kterém se uskutečňují všechny akce. Na hasičském speciálu upraveném akademickým sochařem Lukášem Raisem na divadelní pojízdnou stage je možné odehrát několik žánrových projektů: divadelní Traffic Dance Show, hudební Traffic Dance Drums, vytvarné Traffic Dance Art a představení pro děti Traffic Dance Bomberos.

SOCHAŘEM LUKÁŠEM RAISEM BYL VYŘAZENÝ HASIČSKÝ SPECIÁL PŘETVOŘEN V SAMOSTATNÉ UMĚLECKÉ DÍLO, KTERÉ VŠAK BYLO ZÁROVEŇ PLNĚ FUNKČNÍ POJÍZDNOU SCÉNOU (03:07) SE SPOUSTOU TECHNOLOGICKÝCH „VYCHYTÁVEK“, KONZULTOVANÝCH S DIVADELNÍKY A DALŠÍMI UŽIVATELI. SCÉNA BYLA VYUŽITA K VÍCE JAK STOVCE AKCÍ, V ARCHIVU AKCÍ PROJEKTU NÍŽE JE ZACHYCENO POUZE VYUŽITÍ PRO „KMENOVÁ“ PŘEDSTAVENÍ A PERFORMANCE PALÁCE AKROPOLIS: TRAFFIC DANCE ART (02:42)TRAFFIC DANCE DRUMS (02:28)TRAFFIC DANCE 1.2.3. VPŘED! (04:13)TRAFFIC DANCE REVOLUTION: IS HERE… (10:58)TRAFFIC DANCE SHOW (08:56) + TRAFFIC DANCE BOMBEROS ATD.

 

Traffic DanceTraffic Dance 1, 2, 3 Vpřed!Traffic DanceTraffic Dance 1, 2, 3 Vpřed!Traffic Dance 1, 2, 3 Vpřed!Traffic Dance / Join The RevolutionTraffic DanceTRAFFIC DANCE BOMBEROS 5
Traffic Dance
Dsc_5519_web_event
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE. Vedoucí projektu: Martin Poddany
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.