zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Spectaculare

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

Domů

PROMÍTÁNÍ MASSIVE ATTACK – ELEVEN PROMOS ZRUŠENO

Na žádost managmentu Massive Attack jsme museli zrušit promítání videoklipů této skupiny, které mělo probíhat v kině Světozor v úterý 9.2. od 18,30 hodin. Velmi se za to omlouváme. Ostatní program Festivalu Spectaculare zůstává nezměněn.

V POŘADU RADIO 1 ON STAGE SE PŘEDSTAVÍ FREDERIC ROBINSON

V úterý 26. ledna ve 22:00 v pořadu Radio 1 On Stage odvysíláme záznam koncertu německo-švýcarského hudebníka Frederica Robinsona míchajícího vlivy drum'n'bassu se soudobou vážnou hudbou. Jeho vystoupení proběhlo v lednu 2014 v pražském Paláci Akropolis v rámci hudebního festivalu Spectaculare. Letošní, třetí ročník festivalu se odehrává od 20. ledna do 12. února 2016 na několika místech v Praze. Frederic Robinson bude opět jeho hostem – vystoupí 4. února v klubu Cross společně se švýcarským producentem a klávesistou Kordzem.

KONCERT MELANIE DE BIASIO DOPLNÍ DOWNTEMPOVÉ DUO A/T/O/S

Už příští čtvrtek bude v Akropoli Belgičance Melanii De Biasio sekundovat anglická dvojice A/T/O/S neboli A Taste Of Struggle. Těšit se můžete na éterické vokály zpěvačky vystupující pod jménem Amos proplétající se s tučnými minimalistickými beaty producenta Bruno Truyense.

n5MD showcase – ZMĚNA

bvdub se rozhodl, že na nějaký čas změní pole působnosti a bude se věnovat výuce čínských studentů. Z tohoto důvodu, který mu nelze odepírat, zrušil celé své evropské turné, tedy i koncert 30.1. v Chemistry gallery. Místo něj ale máme skvělou náhradu, francouzského jezdce, také s dresem n5MD – Ocoeur ! Jinak jedeme podle původního plánu a kromě něj uvidíte Port-Royal a Vittoria Fleet.

Spectaculare. Vedoucí projektu: Jan Honeiser
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.