zpět na seznam projektů

předchozí projekt - další projekt

Divadelní přesahy

DomůProgramO násUmělciPressPartneřiLidéAkce dle lokacíAkceTest

Domů

FESTIVAL ODSTARTOVAL

Festival CIRKOPOLIS

Předprodej spuštěn a lístky mizí. Představení Oktobre z třetiny vyprodáno a promo kampaň začne teprve za několik dnů. Lístky online zde na GoOut.cz

15.-17.2. – Seminář Jak psát o novém cirkuse II – výzva pro mladé kulturní publicisty

Cílem semináře bude seznámit začínající i zkušenější mladé kulturní novináře a novinářky s metodami a postupy psaní o novém cirkuse pro online media. Budou mít možnost seznámit se s aktuálními trendy v novém cirkuse a získají přehled o vývoji tohoto uměleckého druhu. Semináře budou tematicky navazovat na zhlédnutá představení. Vybraným zájemcům zajistíme vstup na tři představení mezinárodního festivalu nového cirkusu Cirkopolis Fest v Praze, účast na třídenním semináři a drobné občerstvení. Zájemci mohou posílat přihlášky do 31. ledna 2015 na email veronika (at) cirqueon.cz. Více informací ZDE .

Letošní Cirkopolis přinese i dvě masterclass a workshop pro začínající novináře, kteří chtějí v budoucnu o novém cirkus psát do médií. Guillaume MArtinez z Company DeFracto povede dílnu Creative juggling a Eva Ordonez – Benedetto se nespustí z visuté hrazdy. Sledujte více informací ZDE .

Divadelní přesahy. Vedoucí projektu: Judita Brodska
©2013 ART FRAME Palác Akropolis s.r.o. Všechna práva vyhrazena.