TEST
pátek 8. 11.
MYLES KENNEDY /US + BLACK RIVER DELTA /SE
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

MYLES KENNEDY, jeden z nejlepších rockových zpěváků současnosti, vystoupí v Praze!

Myles Kennedy je nejen frontmanem Alter Bridge, kterou proslavily jejich zlaté desky a vyprodané arény po celém světě, ale také zpěvákem Slash nebo The Conspirators a sólovým umělcem. Do Prahy přiveze své nezaměnitelné sólové desky, které se vyznačují silnými vokály, upřímnými texty a mistrovskými kytarovými riffy. Jeho druhé album The Ides of March se umístilo na prvních příčkách hitparád.
Album dosáhlo prvních příček ve třech zemích. Dostalo se na vrchol amerického Billboard chartu Top Current Hard Music, dvojice britských žebříčků – Official Rock & Metal Chartu a Official Independent Album Chartu – a v Kanadě se vystoupalo na vrchol Hard Music Albums Chartu. S více než 10 miliony streamů si album vysloužilo chválu od médií, jako jsou American Songwriter, LoudWire nebo Guitar World.
Kennedy je známý také pro své spolupráce s umělci jako jsou Disturbed, Halestorm nebo Sevendust. Tato všestrannost vedla k více než 1 miliardě streamů, zlatým a platinovým oceněním po celém světě a širokému uznání. Časopis KERRANG! ho označil za „jednoho z nejlepších rockových vokalistů“.