TEST
úterý 9. 5.
ZRUŠENO - ZAK ABEL /GBR
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

Vystoupení ZAK ABEL je přesunuto z pražského Palác Akropolis z plánovaného úterý 9. května 2023 na pátek 10. listopadu 2023 do pražského Rock Café. Věnujte prosím pozornost také změně místa konání. Všechny stávající vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení Team Selection

ZAK Vám k přesunu vzkazuje :

"Ahoj! doufám, že se vám daří dobře. Mám pro vás dobrou zprávu… a také jednu špatnou. Špatnou zprávou je, že musím odsunout své Evropské a UK turné na listopad. Dobrou zprávou je, že v ten moment bude venku mé nové album a tak vám z něj budu moct v listopadu zahrát nové písně.

Chtěl bych se tímto omluvit všem, kteří už měli plány na cestu – letenky, hotely, apod. Vím, že je to velká nepříjemnost a velmi se za to omlouvám. Původně jsem si myslel, že album vydám o dost dříve a jelikož vám všem chci dát co nejlepší zážitek z mé show, rád bych měl možnost odehrát nové album živě na tour.

Pokud už máte vstupenky, tak zůstávají samozřejmě v platnosti. Pokud je ještě nemáte, prosím neváhejte! Díky moc za pochopení. S láskou, Zak x"

Britský zpěvák, skladatel a hudebník, který se proslavil poté, co nazpíval vokály na singlu dua Gordon City „Unmissable“, který se stal hitem a v Británii se dostal do Top 20. Zak je talentovaný na mnoha frontách a do své hudby, originálně kombinující R&B a pop, vkládá emocionálně inteligentní poselství, která v posluchačích rezonují. Už jako 14letý své písně nahrával na YouTube, což nakonec vedlo k tomu, že v roce 2014 podepsal nahrávací smlouvu a setkal se s vlivným hudebním producentem Jokerem. Zak a Joker vydali v roce 2015 čtyřskladbové EP, krátce následované Zakovým sólovým projektem „One Hand On The Future“, na kterém spolupracoval s Tomem Mischem („Beautiful Escape“) a s Kaytranadou („Say Sumthin“). Spolupráce s těmito osobnostmi Zaka povzbudila jako skladatele a dokonale ho připravila na vydání debutového alba. Vyšlo v roce 2017 a jmenovalo se „Only When We're Naked“. Poprvé nasměroval svou kreativitu do popových sfér a psal hity pro umělce jako Kygo, Avicii, R3hab & Zayn a Paloma Faith & John Legend.

Zak podepsal smlouvu s BMG a jeho aktuální album „Be Kind“, vydané v roce 2021, se dostalo do AirPlay Charts v různých evropských zemích a Top 30 HOT AC v USA. Zak se věnuje i charitativní práci. Je ambasadorem organizace CALM (Campaign Against Living Miserably), která se zabývá duševním zdravím, pomáhá předcházet sebevraždám a svou pomoc směřuje na muže procházející krizemi. Témata identity a duševního boje Zak přenáší také do svých textů. Zak Abel miluje živá vystoupení a kontakt s publikem. Patří k těm umělcům, kteří do každého vystoupení dají maximum.

Začátek prodeje 11.11. v 10 hod.