TEST
sobota 14. 5.
ZRUŠENO - FINK /UK
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz

info

AKCE ZRUŠENA!

„Drazí přátelé –⁠ museli jsme učinit složité rozhodnutí a zrušit naší nadcházející evropskou tour. Opravdu se nám to nepíše lehce, na tyhle jarní koncerty v příštím roce jsme se neuvěřitelně těšili,“ vzkazuje Fink. Pražský koncert plánovaný na 14. květen 2022 v Paláci Akropolis je v tuto chvíli zrušený. Vstupné bude všem držitelům vstupenek vráceno v místě nákupu v plné výši.

„Po důkladné debatě a plánování jsme došli k závěru, že v této době, kdy stále zápasíme s pandemií, ještě nebude bezpečně možné vyjet na takto rozsáhlou tour. Mezitím budeme pracovat na nových písních a slibujeme všem, že si to vynahradíme,“ dodává Fink. S týmem umělce tak zůstáváme nadále v kontaktu a věříme, že zanedlouho pro vás budeme mít lepší zprávy. Děkujeme za pochopení.

Přestože se Fink Greenall pohybuje v hudebním světě přes pětadvacet let, nadšení pro objevování nových možností ho stále neopouští. To se u hudebníků, kteří už vydali přes deset alb, jen tak nevidí. Teď se ale Fink poprvé ohlíží do minulosti a své nejoblíbenější písně vydá na desce IIUII (It Isn’t Until It Is) v nové akustické podobě. Album navíc doprovodí autobiografická kniha, která se zabývá jeho dětstvím na maloměstě v západní Anglii i hudební dráhou. Tu začal jako DJ a producent spjatý s kultovním labelem Ninja Tune; písničkářem, který s kapelou objíždí oncertní pódia a festivaly po celém světě, se stal až pak.