PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
březen
28. 03
Alexandra Hamilton-Ayres
/UK
+
Mikoláš Růžička
/CZ
+
Mikuláš Tichý
/CZ
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28.
29.
30.
31.
duben
01.
02.
03. 04
CARNIFEX, ABORTED, REVOCATION, VEXED
03.
04. 04
P.P.U. - EGON BONDY TOUR 2024
+
HOST ►
J. H. Krchovský a Krch-Off Band
04.
05. 04
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
05.
06. 04
LOOK MUM NO COMPUTER
/UK
+
SUPPORT ►
LAZER VIKING
/CZ
JOYA MARLEEN
/CH
06.
07. 04
PETER DOHERTY ►
STRANGER IN MY OWN SKIN & LIVE SHOW
07.
08.
09. 04
BOMBATAZ
/BE
09.
10. 04
BOMBATAZ
/BE
(Ústí nad labem)
10.
11. 04
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11.
12.
13. 04
THE SILVER SPOONS
/CZ
+
BLAHALOUISIANA
/H
13.
14. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
14.
15. 04
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
Studio Light ►
Klapzubova jedenáctka
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
OKER
/NO
15.
16. 04
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
The Music Digest (15)
16.
17. 04
BÁRA ZMEKOVÁ - KŘEST ALBA
17.
18. 04
PIQI MIQI
/US
+
PERRIN
/HU
+
JOSEF BAIERL
18.
19. 04
SLOBODNÁ EUROPA
+
BEZ LADU A SKLADU
19.
20.
21.
22.
23. 04
AQUASERGE
/FR
23.
24.
25. 04
NOVO AMOR
/UK
25.
26. 04
Brass Avenue
+
KJ SAX
26.
27. 04
NĚŽNÁ NOC - 10 LET
27.
28.
29. 04
LUKAS BLISS ►
Still waiting __ BECKETT 2050
PALIOME
29.
30. 04
TANTEHORSE ►
IRIS
TEXOPRINT (KALAALLIT NUNAAT)
/NL
+
LIBOR STANĚK II. & KRSTNÍ OTCOVIA
/SK
+
LONELY SHREDDER AND THE HEAVY SMOKERS
30.
květen
01. 05
REFLEKTOR 5 LET (
+
POST-HUDBA, ANNA VAVERKOVÁ, NEVERTOUCH A DALŠÍ
01.
02.
03. 05
EMIKA PRESENTS HAZE
/UK
+
SOFI PAEZ
/CR
03.
04.
05. 05
Spitfire Company ►
Konec člověka?!
05.
06. 05
SPITFIRE COMPANY ►
ANTIWORDS
THE SURVIVORS
06.
07. 05
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
THE MUSIC DIGEST (16) - Festivals Special (Beseda, LFŠ, Vivat Villa, Moody Moon Noize)
07.
08.
09.
10. 05
PiNKBUS 2000s
10.
11.
12.
13. 05
8 PIPERS FOR PHILIP GLASS
+
OMNIWERK IMPRESSIONS
13.
14. 05
IBERIAN WAVES – FESTIVAL ŠPANĚLSKÉ A PORTUGALSKÉ HUDBY
14.
15. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
15.
16. 05
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
Divadlo NIE ►
Přicházíme zdaleka
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
16.
17. 05
ALYONA ALYONA
/UA
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
23.
24. 05
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
24.
25.
26. 05
Tantehorse ►
Light in the Darkness (Čechová
+
Vizváry)
26.
27.
28.
29.
30.
31.
červen
01.
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
BIOHAZARD
/US
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
říjen
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06.
07.
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21.
22.
23.
24. 10
Gold Panda live
/UK
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02.
03.
04.
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
zobrazit podle hledaného výrazu
vymazat filtry
rozšířené hledání
den
VŠE
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
měsíc
VŠE
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
rok
VŠE
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1940
1939
1938
1935
1931
1930
1929
1928
typ akce
VŠE(bez DJ)
Koncert
Divadlo
DJ
Tanec
Film
Výstava
Workshop
Kulturně - sportovní akce
Festivaly
Outdoor
Ostatní
Program OFF
projekt
VŠE
Beans
Cirkopolis Line
Divadelní premiéry
Divadelní přesahy
EuroConnections
Hudební rezidence
Jazz Nejtek Selection
Koprodukce
Liveurope
Music Infinity
Na dotek
Nekropolis
PULZ
Spectaculare
Stagiona
Strategie komunikace pro Spectaculare a Palác Akropolis
woodoo
Workshopy
Zahraniční koncerty
1927 - 1935 DIVADLO AKROPOLIS
1935 - 1939 DIVADLO AKROPOLIS
1939 - 1945 MODERNÍ DIVADLO
1981 - 1995 JUNIOR KLUB
1989 MIR CARAVANE
1990 THE ROLLING STONES
1991 - 1999 DNES VEČER NA CHMELNICI
1992 - 2000 DIVADLA+NADACE PRAŽSKÉ 5
1995 - 2017 BIO AKROPOLIS
1995 - 2018 FESTIVAL INTEGRACE SLUNCE
1995 - 2020 JEN PRO TEN DNEŠNÍ DEN …
1995 - 2020 Výstavy, A Galerie
1996 - 2003 UCOA: UNITED COLOURS OF AKROPOLIS
1996 - 2015 JUNIOR KLUB
1996 - 2017 ŽIŽKOV SOBĚ
1999 - 2003 MENSCH UND TECHNIK
1999 - 2018 AM: FESTIVAL NOVÝCH MÉDIÍ
2001 - 2009 HIP HOP FOUNDATION
2002 - 2015 FUTURE LINE: JUNIOR STAGE
2005 - 2008 MOVE: EUROPEAN FESTIVAL
2006 PALÁC AKROPOLIS: ROZHOVORY
2007 - 2015 MAGAZÍN PALÁCE AKROPOLIS
2008 - 2017 PLANET CONNECTION
2009 HUDBA STOPROCENTNÍCH MUŽŮ...
2009 KNIHA: PALÁC AKROPOLIS
2011 - 2015 TRAFFIC DANCE
2015 PUNKT MEETS MUSIC INFINITY
2022 Art Casino
strana
1
2
3
4
5
6
7
8
předchozí strana
další strana
Výsledky
28. 2. 1985
večer filmového umění
večer filmů Jana Švankmajera ►
první část
28. 2. 1985
19:30, Junior klub
5. 5. 1985
večer filmů jana švankmajera
Jan Švankmajer ►
filmové umění
5. 5. 1985
18:30, Junior klub
9. 10. 1985
večer filmů dobry zborníka
Dobroslav Zborník ►
večer filmového umění
9. 10. 1985
19:30, Junior klub
14. 1. 1987
večer filmů jana švankmajera
Jan Švankmajer ►
filmové umění
14. 1. 1987
19:30, Junior klub
9. 3. 1988
večer filmů pavla bárty
večer filmů pavla bárty ►
první díl
9. 3. 1988
19:30, Junior klub
22. 3. 1988
hledání + obrázek malého tygříka
večer filmů pavla bárty
22. 3. 1988
19:30, Junior klub
19. 4. 1988
večer filmů pavla bárty
pavel bárta
+
hana hrabětová ► oceněné filmy ►
hledání
+
obrázek malého tygříka
19. 4. 1988
18:30, Junior klub
25. 4. 1988
večer filmů
večer filmů pavla bárty ►
druhý díl
25. 4. 1988
18:30, Junior klub
29. 10. 1989
projekce záznamu► slavie eden
KONFRONTACE I. ► Garáž
+
The Blech
+
Půlnoc
+
Copernicus ►
koncert červen 89
29. 10. 1989
16:30, Junior klub
29. 10. 1989
projekce záznamu► slavie eden
KONFRONTACE I. ► Garáž
+
The Blech
+
Půlnoc
+
Copernicus ►
koncert červen 89
29. 10. 1989
20:00, Junior klub
14. 8. 1990
PRAHA► STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ
THE ROLLING STONES VE FILMU ► VSTUP VOLNÝ ► premiéra ►
československá ...
14. 8. 1990
21:30, Zájezd
8. 1. 1995
DNES VEČER NA CHMELNICI
IVAN KRÁL ► DANCING BAREFOOT ► portrét známého rockového hudebníka ►
předpremiéra filmu čt
8. 1. 1995
19:30, Junior klub
2. 12. 1995
hlavní role► ROBERT NEBŘENSKÝ
Mlčeti zlato ►
veřejné natáčení pořadu České televize ...
2. 12. 1995
12:00, Velký sál
4. 12. 1995
DNES VEČER NA CHMELNICI
utíkej ► film plný písniček skupiny ► zuby nechty ►
předpremiéra filmu čt
4. 12. 1995
19:30, Junior klub
7. 12. 1995
festival integrace slunce►
Projekce filmu ► PRAŽSKÁ 5 ► REŽIE TOMÁŠ VOREL ►
1988
7. 12. 1995
14:30, Velký sál
8. 12. 1995
festival integrace slunce►
Projekce filmu ► HOLUBICE ► REŽIE FRANTIŠEK VLÁČIL ►
1960
8. 12. 1995
14:30, Velký sál
13. 2. 1996
DNES VEČER NA CHMELNICI
THE RESIDENTS ► FREAK SHOW V PRAZE ►
PŘEDPREMIÉRA DOKUMENTU ČT
13. 2. 1996
19:30, Velký sál
29. 2. 1996
Inaugurační festival Pražské 5
Večer filmů Pražské 5 ► DON GIO ► REŽIE ŠIMON CABAN, MICHAL CABAN ►
1992
29. 2. 1996
17:00, Velký sál
strana
1
2
3
4
5
6
7
8
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
28. 3.
MUSIC INFINITY ►
BOHREN & DER CLUB OF GORE
28. 3.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 4.
WOODOO ►
XCES FULL BAND
/SK
+
xDZVØNx
/PL
+
BODY OF PAIN
+
FRAU ZWEI
5. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
11. 4.
MUSIC INFINITY ►
Sophie Hutchings
/AU
+
David Boulter
/UK
11. 4.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz