PALÁC
AKROPOLIS
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
newsletter
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
program
21. 5.
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5.
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5.
HUDEBNí ALTERNATIVA ►
BRATŘI V RUMUNSKU
23. 5.
22:00, Flying Circus, Kluž
dočasně mimo provoz
24. 5.
AKROPOLIS UNDERGROUND
Lišky dávaj dobrou noc (BROKEN BEATS)
24. 5.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
24. 5.
HUDEBNí ALTERNATIVA ►
BRATŘI V RUMUNSKU
24. 5.
22:00, Control Club, Bukurešť
dočasně mimo provoz
25. 5.
DIVADELNí PřESAHY ►
DANCETOPIA SYMPOSIUM
25. 5.
11:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
25. 5.
DANCETOPIA SYMPOSIUM
INTERVENTIONS ►
FANTASY & REALITY
25. 5.
19:30, Velký sál, Jazz bar, Malá scéna
dočasně mimo provoz
26. 5.
STAGIONA ►
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
27. 5.
HUDEBNí REZIDENCE ►
Bratři
27. 5.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
30. 5.
HUDEBNí REZIDENCE ►
PRUNE
+
3RMA
/SI
30. 5.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
2. 6.
HUDEBNí REZIDENCE ►
NINA KOHOUT
/SK
2. 6.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 6.
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
13. 6.
WORKSHOPY ►
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13. 6.
19:30, Jazz bar
dočasně mimo provoz
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
14. 6.
STAGIONA ►
NEBOJSY
14. 6.
20:30, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
4
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
+
PRINCEZNA VÍČKO
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz
15. 9.
DERNIÉRA
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15. 9.
20:00, Velký sál
dočasně mimo provoz