PALÁC
AKROPOLIS
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
EN
newsletter
menu
PROGRAM
VELKÝ SÁL
MALÁ SCÉNA
JAZZ BAR
DOPORUČUJEME
HUDBA
DIVADLO
OFF PROGRAM
DÁRKOVÉ POUKAZY
O AKROPOLI
PROJEKTY
UNDERGROUND
KONTAKTY
ARCHIV
newsletter
květen
16. 05
MONTE MAI
/IT
16.
17. 05
Rap workshop - ALYONA ALYONA
+
HELLWANA
ALYONA ALYONA
/UA
+
SUPPORT ►
HELLWANA
/CZ
17.
18. 05
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18.
19.
20. 05
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20.
21. 05
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21.
22.
23. 05
RUINSZU
/JP
/IT
BRATŘI V RUMUNSKU
23.
24. 05
Lišky dávaj dobrou noc (BROKEN BEATS)
BRATŘI V RUMUNSKU
24.
25. 05
DANCETOPIA SYMPOSIUM
INTERVENTIONS ►
FANTASY & REALITY
25.
26. 05
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
26.
27. 05
Bratři
27.
28.
29.
30. 05
PRUNE
+
3 ►
RMA
/ES
30.
31.
červen
01.
02. 06
NINA KOHOUT
/SK
02.
03.
04.
05. 06
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
05.
06. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
06.
07. 06
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
07.
08.
09.
10.
11.
12. 06
Sons of the East
/AU
12.
13. 06
THE MUSIC DIGEST (17) - Festivals Special (Brutal Assault)
13.
14. 06
NEBOJSY
NEBOJSY
14.
15.
16.
17. 06
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17.
18.
19.
20. 06
WALTARI
/FI
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
červenec
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
srpen
01.
02.
03.
04.
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
září
01.
02.
03.
04. 09
PRUNE
+
3 ►
RMA
/ES
04.
05. 09
TINARIWEN
/ML
05.
06. 09
JOYCE MORENO
/BR
06.
07.
08. 09
TANTEHORSE ►
IRIS
08.
09.
10. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
10.
11.
12. 09
PARRA FOR CUVA
/D
12.
13.
14.
15. 09
TANTEHORSE ►
STRACHY
TANTEHORSE ►
INVISIBLE II. BARBORA KAUFMANNOVÁ
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
22.
23. 09
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
STUDIO LIGHT ►
KLAPZUBOVA JEDENÁCTKA
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
23.
24. 09
SPITFIRE COMPANY ►
MISS AMERIKA AND THE CANAL ST. RATS
24.
25.
26. 09
teepee ►
křest alba "blue moon rising"
26.
27.
28.
29. 09
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
29.
30.
říjen
01. 10
TANTEHORSE ►
IRIS
01.
02. 10
FANFARE CIOCARLIA
/RO
02.
03. 10
MIGHTY OAKS
03.
04. 10
AXEL THESLEFF
/FI
04.
05.
06. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
KAR
06.
07.
08. 10
FEKETE SERETLEK & STUDIO DAMÚZA ►
EXIT
08.
09. 10
FRED FRITH TRIO
/UK
09.
10.
11.
12. 10
GHOST NOTE
/US
12.
13.
14. 10
FINK
/UK
+
SUPPORT ►
FINNEGAN TUI
/NZ
14.
15. 10
STAPLES JR. SINGERS
/US
15.
16.
17.
18. 10
P
/
\ST
+
CRINGE PRINCE
+
HIHIHAHAHOLKY
18.
19. 10
P
/
\ST
+
VERY SPECIAL SECRET GUESTS
19.
20. 10
JONTAVIOUS WILLIS
/US
20.
21. 10
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
21.
22. 10
RIDINA AHMEDOVÁ ►
SÁDLO
22.
23.
24. 10
GOLD PANDA LIVE
/UK
+
ZSÜD
/HU
24.
25. 10
EMILÍANA TORINI
/IS
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
listopad
01.
02.
03.
04.
05.
06. 11
EFTERKLANG
/DK
06.
07. 11
Bratři ►
křest desky
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13. 11
THE DEAD DAISIES, BEASTO BLANCO, MIKE TRAMP
13.
14.
15. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
15.
16. 11
THE ECSTASY OF SAINT THERESA
16.
17.
18. 11
MIŘENKA ČECHOVÁ & SPITFIRE COMPANY ►
BALETKY
18.
19.
20.
21. 11
LOS BITCHOS
21.
22. 11
BLITZ UNION
/CZ
22.
23. 11
NAČEVA ►
JDEM TEMNÝM DNEM
23.
24.
25.
26.
27. 11
MIREK KEMEL ►
KŘEST DESKY
27.
28. 11
GONG
/GB
F
28.
29.
30.
prosinec
01.
02. 12
SPITFIRE COMPANY ►
KONEC ČLOVĚKA?!
02.
03. 12
TANTEHORSE ►
IRIS
03.
04.
05. 12
PUDING PANI ELVISOVEJ
/SK
– KŘEST ALBA
+
CHIKI LIKI TU-A
/SK
05.
06. 12
Teho Teardo & Blixa Bargeld
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12.
13.
14.
15. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
15.
16. 12
TANTEHORSE ►
LIGHT IN THE DARKNESS (ČECHOVÁ
+
VIZVÁRY)
16.
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
program
16. 5.
Prague International Bluenight no.►164
THE MATT SCHOFIELD TRIO
/UK
+
SUPPORT ►
JIŘÍ MARŠÍČEK TRIO
/
CZ
16. 5.
19:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
16. 5.
BEANS ►
MONTE MAI
/IT
16. 5.
22:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
17. 5.
KOPRODUKCE ►
ALYONA ALYONA
/UA
+
SUPPORT ►
HELLWANA
/CZ
17. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 5.
RESPECT PLUS
MALIKA TIROLIEN
/
CA
20. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
21. 5.
KOPRODUKCE ►
THE CASSANDRA COMPLEX
/UK
+
BODY OF PAIN
/CZ
21. 5.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
23. 5.
OTHER MUSIC
RUINSZU
/JP
/IT
23. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
6. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
7. 6.
RESPECT PLUS
TAMIKREST
/NE
/ML
/F
/DZ
- DĚTSKÝ KONCERT
7. 6.
10:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 6.
KOPRODUKCE ►
Sons of the East
/AU
12. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
17. 6.
PŘESUNUTO DO LMB
PŘESUNUTO - BIOHAZARD
/US
+
DOWNSET
17. 6.
18:00, Velký sál
dočasně mimo provoz
20. 6.
WALTARI
/FI
20. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
4. 9.
BEANS ►
PRUNE
+
3 ►
RMA
/ES
4. 9.
21:00, Malá scéna
dočasně mimo provoz
5. 9.
RESPECT FESTIVAL
TINARIWEN
/ML
5. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
6. 9.
KOPRODUKCE ►
JOYCE MORENO
/BR
6. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
12. 9.
KOPRODUKCE ►
PARRA FOR CUVA
/D
12. 9.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
2. 10.
RESPECT PLUS
FANFARE CIOCARLIA
/RO
2. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
3. 10.
KOPRODUKCE ►
MIGHTY OAKS
3. 10.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
strana
1
2
3
předchozí strana
další strana
Doporučujeme
18. 5.
Double bill
Double bill ► Temporary Collective ► Call Alice
+
Renan Martins ►
Hélio
18. 5.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
5. 6.
PULZ ►
SUNNBRELLA
+
KAROLÍNA BERANOVÁ
5. 6.
19:30, Velký sál
dočasně mimo provoz
14. 6.
DIVADELNí PREMIéRY ►
NEBOJSY
14. 6.
19:00, Malá scéna, Jazz bar
dočasně mimo provoz